Aktualitātes Attīstība Projekti
Projektu uzraudzības komisijas tikšanās janvārī

10. janvārī notika ikmēneša Projektu uzraudzības komisijas un projektu vadītāju sanāksme, kurā pārrunāja aktualitātes, paveikto, plānoto un citus ar projektiem saistītus jautājumus.

Skultes un Vidrižu pakalpojuma centra vadītājs Ainārs Liniņš ziņoja par plānoto dalību Valsts kultūrkapitāla fonda (VKKF) projektu konkursā, piesakot valsts nozīmes kultūras pieminekli – komponista E. Melngaiļa dzimtas mājas, savukārt Attīstības un projektu koordinatore Rasa Zeidmane informēja par vēlmi VKKF projektu konkursā pieteikt reģiona nozīmes kultūras pieminekli – dzīvojamo ēku Birģermeistara Rota namu.

Sanāksmes laikā pārrunāja aktualitātes projektos:

• Ēkas Parka ielā 2, Staicelē, pārbūve – februārī plānots pabeigt būvprojekta izstrādi, un tiks uzsākts iepirkums būvprojekta ekspertīzei.
  • Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Limbažu novadā – projekta aktivitātes noslēdzās 2023.gada decembrī.
  • Siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšana Limbažu novada pašvaldības publisko teritoriju apgaismojuma infrastruktūrā – veikta iepirkumā saņemto piedāvājumu izvērtēšana.
  • Energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumu īstenošana pašvaldības ēkā Lielā ielā 7, Staicelē, Limbažu novadā – 2023.gada decembrī ēka nodota ekspluatācijā ar atliktajiem darbiem.
  • Vides pieejamība Vecās Sārmes ielā 10, Limbažos – būvprojekts apstiprināts būvvaldē. Tiek gatavotas specifikācijas būvdarbu un būvuzraudzības iepirkumiem.
  • Energoegektivitātes paaugstināšana Vecās Sārmes ielā 10, Limbažos – noslēgts līgums ar SIA “Accent būve“ par būvdarbu uzsākšanu.
  • Alojas Ausekļa vidusskolas infrastruktūras pilnveide – tiek precizēts projektēšanas uzdevums skolas ēkas pilnveidošanai.
  • Tilta pār Salacu pārbūve Salacgrīvā – VSIA “Latvijas Valsts ceļi” 24.12.2023. izsludinājusi iepirkuma procedūru tilta būvniecībai. Piedāvājumu iesniegšanas termiņš 06.02.2024.
  • Sportistu viesnīcas Limbažos iekštelpu pārbūve – izstrādāts būvprojekts un tiek veikti aprēķini ēkas uzturēšanas izmaksām, lai izvērtētu pašvaldības finansējuma iespējas.
  • PII «Spārīte» telpu pārbūve Limbažos – izstrādāts būvprojekts, bet finansējuma trūkuma dēļ būvdarbus atliks uz vismaz diviem gadiem.
  • Vizbuļu ielas pārbūve – turpinās projektēšanas darbi, kurus plānots pabeigt šī gada martā.
  • Cēsu ielas pārbūve posmā no Dzegužu ielas līdz pilsētas robežai un Tīrumu ielas posma pārbūve – janvārī būvprojekts tiks iesniegts saskaņošanai būvvaldē.

Sanāksmi vadīja Limbažu novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Dagnis Straubergs. Tajā piedalījās priekšsēdētāja 1.vietnieks Māris Beļaunieks, 2.vietnieks Jānis Bakmanis, izpilddirektors Artis Ārgalis un vietnieks Agris Blumers, pašvaldības darbinieki no Attīstības un projektu nodaļas.