Aktualitātes Projekti
projektu uzraudziba

10. maijā notika ikmēneša pašvaldības Projektu uzraudzības komisijas un projektu vadītāju tikšanās, kuras laikā izskatīja investīciju projektu gaitu un aktualitātes. Tāpat tika strādāts pie Rīcību un Investīciju plāna 2023.-2025 gadam aktualizācijas.

Sanāksmes laikā tika pārrunāta iecere tuvākajos pāris gados sakārtot lietus ūdens/gruntsūdeņu novadīšanas sistēmu dzīvojamo māju teritorijā pie ostas. Iecerei izstrādāta būvniecības dokumentācija, darbus plānots finansēt no ostas nodevu līdzekļiem.

Vides investīciju fonda līdzfinansētā projektā šobrīd tiek organizēts publisks iepirkums, lai, iespējams, jau šogad nomainītu 475 ielas apgaismojuma nātrija tipa gaismekļus uz energoefektīviem.

Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda līdzfinansētā projektā, kurā tiek pārbūvēta Lauču iela Vārzās, maija trešajā nedēļā plānoti asfaltēšanas darbi, tādējādi noslēdzot projektu. Savukārt šī paša fonda līdzfinansētā projektā Salacgrīvā uzsākti Skolas ielas pārbūves darbi, ko plānots pabeigt septembrī.

Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai līdzfinansētā projektā uzsākts darbs pie bērnu rotaļu laukuma izveide Mandegās. To arī plānots paveikt līdz šī gada septembrim.

Lai piesaistītu ES fondu līdzekļus transporta būvēm, šobrīd notiek darbs pie būvniecības ieceres dokumentācijas sagatavošanas. Tā, piemēram, šobrīd ir noslēgusies piedāvājumu iesniegšana iepirkumā par Vizbuļu ielas, Mandegās, pārbūves projektēšanu. To plānots veikt līdz šī gada beigām, lai nākamajā gadā pretendētu uz fondu līdzfinansējuma saņemšanu būvdarbiem.

Sagatavošanas darbi projektēšanai tiek veikti arī objektam Limbažu pilsētā - Cēsu ielas pārbūve posmā no Dzegužu ielas līdz pilsētas robežai un Tīruma ielas posma pārbūve. Ar tuvējā teritorijā plānota komercdarbības objekta attīstītāju pārrunātas tā ieceres, darbaspēja plūsmas utml. Tiks veikts iepirkums projektēšanas darbu pakalpojuma sniedzēja piesaistei.

Sanāksmi vadīja Limbažu novada pašvaldības Domes priekšsēdētāja pirmais vietnieks Māris Beļaunieks. Tajā piedalījās Limbažu novada domes priekšsēdētājs Dagnis Straubergs, priekšsēdētāja 1.vietnieks Māris Beļaunieks, priekšsēdētāja 2.vietnieks Jānis Bakmanis, izpilddirektora vietnieks Agris Blumers, pašvaldības darbinieki no Attīstības un projektu nodaļas, Limbažu, Alojas, Salacgrīvas apvienību pārvaldēm, pakalpojumu sniegšanas centriem.