Publiskās apspriešanas Salacgrīva
publiska aps slaac

15.decembrī Salacgrīvas kultūras centrā notika Limbažu novada Ainažu pilsētas, Ainažu pagasta, Salacgrīvas pilsētas, Salacgrīvas pagasta, Liepupes pagasta teritorijas plānojuma 6. redakcijas publiskā apspriešanas sanāksme.

Atklājot sanāksmi, Limbažu novada pašvaldības priekšsēdētāja pirmais vietnieks Māris Beļaunieks, sacīja “gana gara vēsture ir šim teritorijas plānojumam, kuru uzsāka 2014.gadā. Nākamā gada sākumā vajadzētu tikt pie rezultāta un to apstiprināt. Pēc tam varēsim uzsākt Limbažu novada jaunā teritorijas plānojuma izstrādi.”

Limbažu novada Ainažu pilsētas, Ainažu pagasta, Salacgrīvas pilsētas, Salacgrīvas pagasta, Liepupes pagasta teritorijas plānojuma 6. redakciju prezentēja SIA “Reģionālie projekti” projektu vadītāja Laine Veinberga.

Savukārt pašvaldības nekustamā īpašuma un teritoriālā plānojuma nodaļas vadītāja Līga Viļčinska un darbinieces Sandra Paegle un Guna Paegle atbildēja uz jautājumiem.

Šo teritoriju plānojums šobrīd ir izstrādāts un nodots publiskajai apspriešanai un institūciju atzinumu saņemšanai. Publiskā apspriešana noslēdzas šī gada 30.decembrī.

Publiskās apspriešanas laikā ar izstrādāto dokumentu var iepazīties:

• Limbažu novada pašvaldības Limbažu novada pašvaldības Salacgrīvas apvienības pārvaldes ēkā Smilšu ielā 9, Salacgrīvā, 207.kabinetā pie teritorijas plānotājas Gunas Paegles, konsultāciju laikā;
  • Limbažu novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.limbazunovads.lv sadaļā Aktualitātes/ Sabiedrības līdzdalība/Publiskās apspriešanas par attīstības jautājumiem;
  • Ģeoportālā https://geolatvija.lv/geo/tapis#document_23768

Priekšlikumus un ieteikumus var iesniegt Limbažu novada pašvaldības klientu apkalpošanas centros, kā arī elektroniski uz adresi pasts@limbazunovads.lv līdz 30.decembrim.

Jautājumu gadījumā griezties:

• pie Limbažu novada administrācijas NĪTP plānojuma nodaļas vadītājas Līgas Viļčinskas: liga.vilcinska@limbazunovads.lv, tālr. 29154564, konsultāciju laikā pirmdienās no 9:00-12:00 un 13:00-18:00
  • pie Limbažu novada administrācijas NĪTP nodaļas teritorijas plānotājas/vadītājas vietnieces Sandras Paegles: sandra.paegle@limbazunovads.lv, tālr.25651724, konsultāciju laikā pirmdienās no 9:00-12:00 un 13:00-18:00
  • pie Limbažu novada administrācijas NĪTP nodaļas teritorijas plānotājas Gunas Paegles: guna.paegle@limbazunovads.lv, tālr. 64024990, konsultāciju laikā pirmdienās no 9:00-12:00 un 13:00-18:00

Limbažu novada Ainažu pilsētas, Ainažu pagasta, Salacgrīvas pilsētas, Salacgrīvas pagasta, Liepupes pagasta teritorijas plānojums stāsies spēkā