Tirgus
rengu tirgus

2024.gada 18.maijā Salacgrīvā norisināsies Reņģēdāju festivāls, tā ietvaros paredzēts amatniecības izstrādājumu un mājražojumu tirdziņš, kā arī gaidām sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniedzējus.

Tirgoties gribētājus aicinām pieteikties līdz 8.maijam.

Pieteikumi tiks apstrādāti pēc 1.maija un Jūs pieteikumā norādītajā e-pastā saņemsiet rēķinu. Pēc tā apmaksas tiks sagatavota un uz šo pašu e-pastu nosūtīta atļauja ielu tirdzniecībai.

Tirdzniecības vietas būs saplānotas atbilstoši realizējamai preču grupai un nepieciešamajam vietas aprīkojumam, tās ierādīsim tirgus dienā no plkst. 6:00.

Tirgus darbosies no plkst. 9:00 – 17:00.

Informāciju sagatavoja Solvita Kukanovska, 26126875

Maksa par tirdzniecības vietu sastāv no vairākām komponentēm:

• par katru tirdzniecības stenda tekošo metru 2.00 EUR + PVN
  • maksas par elektroenerģijas izmantošanu

0-3kwh/h - 3,60 EUR dienā + PVN

3-7kwh/h - 8,40 EUR dienā+ PVN

7-10kwh/h - 12,00 EUR dienā+ PVN

• pašvaldības nodeva atbilstoši Limbažu novada domes 25.11.2021. saistošo noteikumu Nr.29 Par Limbažu novada pašvaldības nodevām punktam 17.3.

Nodevas objekts

Nodevas likme par vienu dienu euro *

Tirdzniecība ar pašražotām pārtikas precēm un bezalkoholiskiem dzērieniem (cukurvati, popkornu u.c. saldumiem, kafija u.c.)

5,00

Tirdzniecība ar mākslas priekšmetiem, lietišķās mākslas, amatniecības un daiļamatniecības izstrādājumiem

5,00

Tirdzniecība ar alkoholiskiem dzērieniem, t.sk. alu