Veselība
pasarga

Limbažu novada pašvaldības Sociālais dienests piedāvā apmeklēt BEZMAKSAS atbalsta grupu "Rūpēs par citiem pasargāt sevi" no 09.02.2023. līdz 06.04.2023., (katru ceturtdienu) plkst. 18.00-20.00. Vecās Sārmes ielā 10, Limbažos.

Tiek gaidīts ikviens, kam nācies saskarties ar atkarības problēmu ģimenē, vai tuvā draugu lokā kas vēlas saņemt atbalstu, informāciju un iemaņas problēmas risināšanā. Atbalsta grupa paredzēta cilvēkiem kuri ir novērojuši, ka blakus atkarīgam cilvēkam ģimenē vai draugu lokā jūtas tā it kā būtu zaudējuši sevi, bieži izjūt vainas sajūtu, jūtas vainīgi kad nedara to ko viņiem lūdz, dusmojas par to, ka dodat un dodat, taču neko nesaņem pretī, jūtas nenovērtēti, izjūt nebeidzamas rūpes, pakārto dzīvi atkarīgajam, cerot, ka tā izvairīsies no konfliktiem u.tml.

Piedaloties atbalsta grupā, var gūt izpratni par problēmu, objektīvi iesaistīties tās risināšanā, dalīties pieredzē ar cilvēkiem, kuriem ir līdzīgas problēmas, atgūt spēju rūpēties par savām vajadzībām, emocionālo stabilitāti, pašcieņu un pašvērtējumu, apgūt jaunus komunikācijas veidus attiecībā uz atkarīgo personu.

Organizē: Madara Auziņa - Sociālā darbiniece ar personu grupām ar specializāciju Sociālajā darbā ar atkarīgām un līdzatkarīgām personām

Pieteikšanās: līdz 06.02.2023 zvanot uz tel. 26675593 vai e-pasts: madara.auzina@limbazunovads.lv