Sports Teniss Zvejnieku parks
teniss

Ar vasaras iestāšanos savu 6.sezonu uzsāk Salacgrīvas atklātais čempionāts tenisā amatieriem “Kortu valdnieks”. Visas vasaras garumā līdz pat oktobrim Salacgrīvas sporta un atpūtas kompleksā “Zvejnieku parks” tenisa kortos spēkiem mērosies tenisa entuziasti, kuri cīnīsies par Salacgrīvas čempionāta titulu “Kortu valdnieks”.

Šogad turnīram pieteicās neliels dalībnieku skaits – 7, kuri tika ielozēti vienā apakšgrupā. Turnīra dalībnieki ir: Guntars Zariņš, Ģirts Viļļa, Jānis Bergs, Indulis Martinsons, Edgars Ramba, Aldis Gusarovs un Aldis Riekstiņš. Sacensību dalībnieki turnīrā katrs ar katru tiksies 2 reizes, tātad tiks izspēlēti divi apļi. Ceturtdaļfinālā tiksies 2. – 7.vietas ieguvēji (2.v.ar 7.v., 3.v. ar 6.v. un 4.v. ar 5.v. Savukārt 1.vietas ieguvējs automātiski kvalificējas pusfinālam. Pusfināls un fināls paredzēts septembra pēdējā nedēļā.

Turnīra nolikumu, informāciju par spēļu rezultātiem un spēļu grafiku var aplūkot sporta un atpūtas kompleksa “Zvejnieku parks” facebook lapā un Limbažu novada mājas lapā www.limbazunovads.lv sadaļā: Pašvaldība – Struktūrvienību kontakti – Sporta un atpūtas komplekss ”Zvejnieku parks”.

Lai tenisistiem veiksme, izturība un sacensību gars visas vasaras garumā.