Sports Zvejnieku parks
ten1

Lai aktivizētu sporta dzīvi Salacgrīvas pilsētā, kā arī popularizētu galda tenisu Limbažu novadā, sporta un atpūtas komplekss “Zvejnieku parks” rīko Salacgrīvas atklāto čempionātu galda tenisā.  Turnīrs notiks laika posmā no 2023.gada 30.janvāra līdz 1.maijam. Turnīra izspēles laiks var tikt pagarināts vai saīsināts, vadoties no pieteiktā dalībnieku skaita.

Galda tenisa turnīra organizatori aicina visus, kuri vēlas aizpildīt vakarus vai brīvdienas, gūt pozitīvas emocijas, uzspēlējot galda tenisu, piedalīties šajā turnīrā. Šī tenisa turnīra maksimālais dalībnieku skaits ir 24 dalībnieki.

Spēļu izspēle notiek pēc organizatoru sastādītā spēļu grafika savstarpēji dalībniekiem vienojoties par spēles dienu un laiku saskaņā ar izlozi (spēles var notikt gan darbdienās, gan brīvdienās). Vienojoties ar dalībniekiem, iespējamas arī turnīra sabraukuma dienas, kad katrs dalībnieks izspēlē vairākas spēles. Turnīra dalības maksa 10,- EUR par visām spēlēm.

Par piedalīšanos galda tenisa turnīrā dalībnieki paziņo elektroniski ar  e-pasta starpniecību marite.jankovska@limbazunovads.lv vai pa tālruni 64041553 vai 28626884. Pieteikšanās termiņš līdz 2023.gada 26.janvārim plkst. 17.00

Ar šī turnīra nolikumu varat iepazītie Limbažu novada mājas lapā www.limbazunovads.lv sadaļā: Pašvaldība – Struktūrvienību kontakti – Sporta un atpūtas komplekss ”Zvejnieku parks”.