Aktualitātes Projektu jaunumi

Sāksim jauno gadu – aktīvi -bezmaksas aktivitātes iedzīvotājiem Janvārī!

Turpināsies dažādas bezmaksas fizisko aktivitāšu nodarbības Limbažu novada iedzīvotājiem Eiropas Sociālā fonda līdzfinansētā un Limbažu novada pašvaldības organizētā projekta "Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Limbažu novadā", Nr.9.2.4.2./16/I/059, ietvaros.

Katru mēnesi līdz pat aprīlim vairākos Limbažu novada pagastos notiks vingrošanas nodarbības. Nodarbībās paredzēti vienkārši vingrinājumi vispārējai muskuļu spēka uzlabošanai, lokanībai, kustību koordinācijai, kā arī līdzsvara trenēšanai. Fizioterapeite sekos līdzi pareizai vingrinājumu izpildei un piemēros dalībniekiem atbilstošus vingrinājumus. Dalībnieki tiks nodrošināti ar nepieciešamo inventāru, kas iegādāts projekta ietvaros.

Limbažu peldbaseinā katru piektdienu notiks divas ūdens vingrošanas nodarbības. Pateicoties ūdens cēlējspēkam, ir atvieglota slodze uz locītavām, līdz ar to ir vieglāk kā uz sauszemes veikt vingrinājumus un uzlabot kustību apjomu locītavās, kā arī uzlabot līdzsvaru. Nodarbībās ir ierobežots dalībnieku skaits, tāpēc nepieciešams iepriekš pieteikties!

30.janvārī Skultē un Vidriži norisināsies deju - kustību nodarbības Limbažu novada iedzīvotājiem. Deju - kustību nodarbībās ir iespēja tuvāk papētīt sava ķermeņa un psihes savstarpējo saistību, ķermeņa kustību un pozu ietekmi uz emocionālo stāvokli. Deju - kustību nodarbības līdz pat aprīlim tiks organizētas arī citos pagastos!

Bezmaksas nodarbību norises vietas:

17:30  Skultes kultūras integrācijas centrā,

19:00 Sporta un kultūras centrā “Vidriži”.

Visas fiziskās aktivitātes vadīs sertificēta fizioterapeite!

Jaunajām ģimenēm 26.janvārī bez maksas Limbažu novada iedzīvotājiem tiek piedāvāts apmeklēt nodarbību par uzturu. Uztura nodarbībā būs ietverta informācija par zīdaiņa ēdināšanu : ekskluzīva barošana, mākslīga barošana vai jauktā. Piebarošanas uzsākšanas metodes, to plusi un mīnusi, recepšu pagatavošanas piemēri.

Vairāk informācija par nodarbībām grūtniecēm un jaunajām ģimenēm uzzināsiet no Lienes Česles, tālr. Nr.29123307

Apmeklējot pasākumu, tā dalībnieki piekrīt, ka pasākuma laikā var tik uzņemtas fotogrāfijas un video, kas var tikt publicētas.

Sekojiet līdzi izmaiņām un  projekta aktualitātēm arī Limbažu novada Facebook lapā Limbažu Novads un pašvaldības tīmekļvietnē www.limbazunovads.lv.

Visas projekta aktivitātes tiek organizētas atbilstoši spēkā esošajiem epidemioloģiskās drošības noteikumiem.

Autors: Klinta Brojeva, attīstības un projektu koordinatore