Projekti Vide
foto zivs

Finišam tuvojas projekts “Salacas upes zivju resursu aizsardzības uzlabošana”, Nr. 22-00-S0ZF03-000030. Projekta ietvaros zivju resursu aizsardzības nodrošināšanai Salacas upē tika iegādāts sekojošs inventārs: termokamera, 4 gabali LED lukturi, 2 gabali digitālie diennakts binokļi.

Projektu īsteno Limbažu novada pašvaldība sadarbībā ar biedrību “Makšķernieku klubs “SALACKRASTI””, kura nodrošina zivju resursu aizsardzības un uzraudzības funkcijā ietilpstošo pārvaldes uzdevumu publiskajos iekšējos ūdeņos Salacas upes posmā Limbažu novada Limbažu novada Salacgrīvas apvienības pārvaldes teritorijā. Projekta ietvaros iegādātais inventārs tiks izmantots biedrības pilnvaroto personu reidu efektivitātes uzlabošanai cīņā ar maluzvejniecību, proti, nelikumīgu makšķernieku pieķeršanā notikuma vietā ar lietiskiem pierādījumiem.

Zivju fonda finansējums 3514,00 euro, biedrības “Makšķernieku klubs “SALACKRASTI”” finansējums 150,00 euro.

z fonds