Sports
skrien2

Rudens iestāšanos sportiski atzīmēt aicina biedrība “Limbaži SKRIEN”. Svētdien, 24. septembrī, Limbažos jau septīto reizi notiks skrējiens “Apkārt Lielezeram 2023” – tajā azartiski izkustēties varēs kā profesionāli skrējēji, tā amatieri, nūjotāji un soļotāji.

Skrējiens “Apkārt Lielezeram” aizsākās kā limbažnieces, fitnesa treneres Alises Lūkinas aicinājums ikvienu skriet gribētāju sapulcēties sportiskai dienai. Jau nākamajā gadā vietējie skriešanas amatieri, kas guvuši pieredzi dažādās sacensībās visā Latvijā, saprata, ka arī uz savu pilsētu ir jāatved pulks ar cilvēkiem, kuriem svarīgas fiziskās aktivitātes pie dabas. Skrējiens ar Olimpiskā centra “Limbaži” un Limbažu novada domes atbalstu nu jau kļuvis par ikgadēju tradīciju.

Sacensību rīkotāji aicina piedalīties ne tikai profesionālus skrējējus, bet cilvēkus ar jebkādu fizisko sagatavotību, kā arī ģimenes ar bērniem. Diena iesāksies ar bērnu skrējienu 600 metru un 1200 metru distancēs, bet pēc tam startēs 6 km skrējiena un pārgājiena/nūjošanas distances, kā arī sacensību galvenais maršruts – 13,7 km garais skrējiens apkārt Lielezeram.

“Mēs zinām, kādam ir jāizskatās skrējienam, jo kā sporta klubs daudz tajos piedalāmies. Tāpēc skrējienu “Apkārt Lielezeram” veidojam tādu, kurā paši gribētu piedalīties. Tas būs jauks, neliels, sirsnīgs, nekomerciāls, bez lieliem pūļiem, bet ar savu odziņu un ļoti baudāms!” stāsta biedrības “Limbaži SKRIEN” dibinātājs Māris Ādamsons.

Katrs bērnu skrējiena finišētājs saņems pārsteiguma balviņas, bet pirmo trīs vietu ieguvēji katrā vecumgrupā zēnu un meiteņu konkurencē tiks apbalvoti ar medaļām. 6 km un 13,7 km distanču pirmo trīs vietu ieguvēji katrā vecumgrupā vīriešu un sieviešu konkurencē saņems medaļas, kā arī skrējiena sponsoru sarūpētas veicināšanas balvas, savukārt absolūti ātrākie skrējēji sieviešu un vīriešu konkurencē saņems arī naudas balvas. Bet tie, kas pārspēs iepriekšējo 13,7 km trases rekordu, arī varēs pacīnīties par naudas balvu.

Skrējiena starts būs pašā Lielezera krastā, Lielezera ielā 33, Limbažos. Reģistrācija no pulksten 9.00, bērnu skrējiena starts pulksten 10.00 un 10.30, starts 13,7 km distancei pulksten 11.30, bet 6 km distancei pulksten 11.40.

Ikviens skrējiena dalībnieks aicināts līdz 19. septembrim (ieskaitot) reģistrēties “Sportlat.lv” mājaslapā, bet ar pilnu sacensību nolikumu var iepazīties šeit. Tiem, kas piedalīties gribēs sacensību dienā, iespēja reģistrēties būs pie starta laukuma. Aktuālajai informācijai aicinām sekot līdzi biedrības “Facebook” lapā “SK Limbaži SKRIEN”.

Biedrība “Limbaži SKRIEN” saka lielu paldies Olimpiskajam centram Limbaži, kas ik gadu nodrošina sacensību norises vietu pašā Lielezera krastā. Skrējiens nebūtu iespējams arī bez Limbažu novada un citiem uzņēmējiem, kas sarūpējuši naudas balvas ātrākajiem skrējējiem, kā arī veicināšanas balvas skrējiena dalībniekiem: “MKM Grupa”, “Okaj”, “Pakāpiens plus”, “Biovide”, “Latvia Timber International”, “Limbažu ceļi”, “Green&White”, “Top!”, “DACS”, “Vaig.lv”, “Parka Kafe”, “Agate”, “Pate”, “Grauda spēks” u.c.

Tiekamies Limbažu Lielezera krastā jau drīz!