Dagnis Straubergs Limbažu novads Skulte
nemm

20.augustā savus svētkus svinēja Skultes pagasts. Liela rosība bija ne tikai tirgū. Estrādē pie tirgus muzicēja Horens un Rīga Reggae, bija sadziedāšanās ar Skultes vokālā ansambļa dalībniekiem, uzstājās Pociema kultūras nama tradīciju kopa “Draiskās vīgriezes”, bet vakarā notika balle kopā ar grupu “Trešās brigādes amulets”. Baznīcas pļavās notika dažādas sportiskas aktivitātes: sacensības ar diskugolfa, kroketa, petanga un florbola elementiem, šaušana ar pneimatisko pistoli, volejbola servju konkurss, šautriņu mešana, un orientēšanās labirints. Savukārt pie Skultes multifunkcionālā centra bija atrakcijas un uzdevumi pirmskolas vecuma bērniem, improvizācijas leļļu studijas “Ilze” leļļu izrāde, sejiņu apgleznošana un jaundzimušo skultiešu sveikšana “Esmu mazais skultietis”.

Vienos dienā pie multifunkcionālā centra notika sporta sacensību uzvarētāju sveikšana, bet pirms tam Limbažu novada pašvaldības vadītājs Dagnis Straubergs pasniedza naudas balvu par izciliem sasniegumiem bobslejistam, mūsu novadniekam, skultietim Edgaram Nemmem. “Man ir gods Edgaram pasniegt šo balvu un personīgi viņu sveikt kā Eiropas čempionu un piektās vietas ieguvēju Olimpiādē,” sacīja D.Straubergs, “no sirds lepojamies un priecājamies par to, ka mūsu novadā dzīvo tik ievērojami cilvēki.”

“Es savam sapnim noticēju to piepildīju”, saņemot balvu atzina Edgars, “visi panākumi bobslejā, gan olimpiādē, gan Eiropas čempiona tituls ir izcīnīti ar smagu darbu.”

Vēlam Edgaram veiksmi sacensībās, veselību un izturību!

Dienas vidū rosība nedaudz rima, bet vakarā svētki turpinājās kopīgā zaļumballē. Paldies ikvienam un visiem svētku organizētājiem un dalībniekiem par jaukajiem svētkiem un kopā būšanu!