Socialais dienests
zimuli1

Lai gan vasara rit pilnā sparā, aicinājums trūcīgo, maznodrošināto mājsaimniecību un daudzbērnu ģimeņu vecākiem līdz 31.augustam Limbažu novada Sociālajā dienestā iesniegt iesniegumu par iespēju saņemt atbalstu skolas piederumu iegādei un ēdināšanas maksas atvieglojumam nākamajam mācību gadam.
Iesniegumus var iesniegt sociālajā dienestā, sekojošās adresēs vai arī elektroniski parakstītus sūtīt uz e-pastu: socialais.dienests@limbazunovads.lv

• Klostera ielā 2, Limbažos;
  • Jūras ielā 58, Limbažos;
  • Dārza ielā 1, Viļķenē;
  • Skolotāju ielā 2, Pālē;
  • “Liepas”, Gravas, Vidrižu pagastā;
  • “Mandegas”, Skultes pagastā;
  • Ulda Sproģa ielā 5, Umurgā;
  • Liepu ielā 5, Pociemā;
  • Smilšu ielā 9, Salacgrīvā;
  • Parka ielā 16, Ainažos;
  • “Mežgravas”; Liepupes pagastā;
  • Parka ielā 2, Staicelē;
  • Rīgas ielā 4, Alojā;
  • “Vilzēnu pamatskola”, Vilzēni, Braslavas pagastā;
  • Brīvzemnieku pagasta pakalpojumu centrā, Puikulē

Pabalsts mācību līdzekļu iegādei vienam bērnam ir 30 eiro.*

Limbažu novada Sociālais dienests nodrošina atbalstu ēdināšanai trūcīgu, maznodrošinātu un daudzbērnu ģimeņu bērniem līdz 1,75 eiro dienā vienam izglītojamam, kas apmeklē pamatskolas vai vispārējās vidējās izglītības iestādi, līdz 1,50 eiro dienā vienam izglītojamam, kas apmeklē vidējās profesionālās izglītības iestādi, 2,00 eiro dienā vienam izglītojamam, kurš apmeklē pirmsskolas izglītības iestādi, ja izglītojamiem nav piemērojami citi pašvaldibas piešķirtie atvieglojumi, proti: brīvpusdienas (brokastis, pusdienas, launags) 5-6 gadu veciem bērniem pirmsskolā; brīvpusdienas (pusdienas) izglītojamiem no 1.-7. klasei.

*Atbilstoši Limbažu novada pašvaldības domes 2021. gada 28. oktobra saistošajiem noteikumiem Nr. 16 “Par sociālās palīdzības pabalstiem Limbažu novadā”, un Limbažu novada pašvaldības domes 2023.gada 22.jūnija lēmuma Nr. 574 “Par vienotas prakses piemērošanu pabalstam mācību līdzekļu iegādei trūcīgām un maznodrošinātām mājsaimniecībām”, kas nosaka atbalsta apmēru trūcīgu un maznodrošinātu mājsaimniecību bērniem un Limbažu novada pašvaldības domes 2023. gada 22.jūnija saistošajiem noteikumiem Nr.9 “Par brīvprātīgās iniciatīvas sociālajiem pabalstiem Limbažu novada pašvaldībā”, kas nosaka atbalsta apmēru daudzbērnu ģimeņu bērniem.

Informējam, ka Ukrainas civiliedzīvotājiem pabalsta ēdināšanai un mācību līdzekļu iegādei piešķiršanas kārtība ir identiska kā noteikts augstāk minētajos saistošajos noteikumos.

Lai jauka vasara!

Limbažu novada Sociālais dienests