Aktualitātes Limbaži līksmo
Limbažu pilsētas svētku programma

Laiks – tas esmu es. Ar mirkļa ātrumu, atverot durvis no pagātnes uz šodienu. Vissvarīgākais ir laiks, kurā esi šobrīd, jo tas ir tavs laiks. Piepildīts ar mīlestību, prieku un laimi, ar ikdienas darbiem un nākotnes plāniem.

Šodien, 30.jūlijā, no plkst.18.00 atveram durvis Limbažu pilsētas svētkiem  “Es un šis laiks…” Limbažu pilsētas estrādē!

Pilsētas svētki ir patriotisma, lepnuma un prieka brīdis, kad no plkst.18:15 tradicionāli, bet tomēr neierastāk, dosimies Svētku gājienā ar motorizēto transportu, kad pilsētas ielās ievīsim gaviles un prieku par laiku, kurā varam būt līdzās cits citam un līksmot par mūsu uzņēmumiem, biedrībām, aktīviem cilvēkiem un iestādēm!

Gājiena maršruts Jaunatnes iela – Parka iela – Jaunā iela – Stacijas iela – Cēsu iela – Rīgas iela – Jaunā iela – Parka iela. Gājiens noslēdzas Parka un Jaunās ielas krustojumā, turpinās svētku programma.

Pēc Svētku gājiena 18:30 pie Limbažu Galvenās bibliotēkas ģimenes gaidītas ģimeņu vakarā “Bibliotēka laika burbulī”, savukārt Burtnieku ielā 19:30 pie Limbažu muzeja muzicēs Krimuldas un Limbažu jauniešu simfoniskais orķestris un 20:30 Limbažu Sv. Jāņa luterāņu baznīcā būs Limbažu Mūzikas un mākslas skolas svētbrīdis.

Plkst.22.30 Limbažu brīvdabas estrādē drošā klātbūtnē svētkus svinēsim koncertā kopā ar “Latvian Voices”. Programmā “Ieelpo” “Latvian Voices” un Jānis Strazdiņš izpildīs jau dzirdētas melodijas un oriģināldziesmas, kas tapušas mājsēdes laikā, kad radošā enerģija tika ieguldīta jaunrades procesā.

Limbažu pilsētas svētkos "Es un šis laiks" aicinām cilvēkus izjust laiku ar visām tā niansēm - kā tas mainījies, un kā līdz ar to mainījušies esam mēs. Izzināt kā mainījusies Limbažu Lielezera apkārtne varēs izstādē “Lielezers un apkārtne laika ritējumā”, kas būs vērojama no šodienas plkst.19:30 pie Limbažu Lielezera.

Šodien plkst.16:00 tiks atklāta vides mākslas objektu instalācija "Durvis", kas pilsētvidē būs meklējama līdz 4.oktobrim.

Tāpat Limbažu pilsdrupu teritorijā līdz 1. augustam vērojama unikāla vides instalācija – skanošs vides mākslas objekts “Savpatība”. Līdz sestdienai tā būs aplūkojama no plkst.10.00-24.00 un svētdien no plkst.10.00-17.00. Muzikālais un video vēstījums ilgst 30 minūtes un cikliski atkārtojas, ļaujot apmeklētājiem, mainot vērošanas vietu, izjust un sadzirdēt aizvien jaunas nianses.

Atgādinām, ka publisko pasākumu apmeklējuma noteikumi ir atkarīgi no valdības izdotajiem noteikumiem un lēmumiem, kā arī no pasākumu organizētāju izdotiem iekšējās kārtības noteikumiem.

Notikumu laikā tiks fotografēts un filmēts, materiāli var tikt izmantoti publicitātei. Limbažu pilsētas svētku notikumi un aktivitātes notiek ievērojot valstī noteiktās epidemioloģiskās prasības.

Aicinām sekot līdzi aktuālākajai informācijai, svētku programmā iespējamas izmaiņas – lai droši un skaisti svētki!