Remontdarbi Staicele
remontdarb1

Novembrī un decembrī Staiceles pilsētā tiek atjaunots gājēju celiņš un remontēts pašvaldības dzīvoklis.

Bruģētā celiņa atjaunošanas un remonta darbi norit sākot no Lielās ielas un Parka ielas krustojuma līdz Cepļa ielas krustojumam. Bruģētā celiņa garums - 313 m2. Bruģētais celiņš padarīs vieglāku pārvietošanos dažādos laika apstākļos. Darbus ir plānots pabeigt decembra beigās. Darbus veic SIA Alandma un kopējās izmaksas, neiekļaujot PVN, ir 33709 EUR.

Savukārt pašvaldības dzīvoklim, kas atrodas Lielā ielā 18, tiek veikts kosmētiskais remonts – logu un durvju nomaiņa, apdares darbi, grīdas seguma ieklāšana. Dzīvokļa platība ir 30m2. Dzīvokļa remonts tiek veikts pašvaldības funkciju nodrošināšanai.

Darbus veic SIA Revoli par kopējo summu 14814 EUR.