Spēlesprieks logo

Atzīmējot un svinot festivāla “Spēlesprieks” norisi Limbažos, no šī gada 25. septembra vakara puses būs pieejama Teātra pastaiga Limbažos. To būs iespējams izstaigāt līdz pat 24. oktobrim.

Teātra pastaigu veidos 14 dažādi pieturas punkti, kurus secīgi izstaigājot būs jāmeklē QR kodi ar “Spēlesprieka” krāsaino logo. Īpašie kodi atradīsies uz dažādām Limbažu ēkām, kas nozīmīgas limbažniekiem vai kur reiz notikušas izrādes. Kad QR kods atrasts, tā skenēšanai būs jāizmanto telefona fotokamera – ierīcē parādīsies viens no četrpadsmit īsajiem video klipiem, kur par teātra nozīmi gan nopietni, gan nenopietni atbildēs festivāla teātru kolektīvu režisori. Pastaiga tiks atklāta kopā ar konkursu, kur paredzēta pārsteiguma balva no festivāla draugiem un sadarbības partneriem. Teātra pastaigas karte būs pieejama www.festivalsspelesprieks.lv vai drukāta Limbažu Tūrisma Informācijas centrā no 25. septembra vakara.

Jau ziņots, ka festivāls “Spēlesprieks” šogad tiks organizēts jau 16. reizi, pie tam astoto reizi ar starptautisku nozīmi, piedāvājot plašu teātra izrāžu programmu Limbažos. Trīs dienu garumā – piektdien, sestdien un svētdien – tiks spēlēti 13 dažādu formu, raksturu un žanru iestudējumi. Tos rādīs Tautas teātru kolektīvi no Rēzeknes, Jūrmalas, Ventspils, Saldus, Jēkabpils un Cēsīm, jauniešu teātris “Eksperiments”, Liepājas Neatkarīgais teātris, Valkas pilsētas teātris, Kauguru teātris “Vīzija”, Lubānas amatierteātris “Priekšspēle”, Skultes amatierteātris un Krekenavas teātris no Lietuvas.

Ar festivāla programmu un norises vietām var iepazīties lapā www.festivalsspelesprieks.lv, kā arī sekot līdzi jaunumiem festivāla sociālajos tīklos. Festivāla “Spēlesprieks” izrāžu apmeklējums būs bez maksas. Informējam, ka pie ieejas būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments un derīgs Covid-19 sertifikāts. Festivāla organizatori lūdz uz izrādēm ierasties laicīgi.

 

Papildus informācija: Inta Kalniņa, +371 29107644