Liepupe Koris
pernigele

25.janvāra vakarā, Liepupes tautas namā uz kārtējo mēģinājumu pulcējās jauktais koris “Pernigele”. Šis bija īpašs mēģinājums, jo tajā piedalījās Limbažu novada pašvaldības vadītājs Dagnis Straubergs. Viņš bija ieradies sveikt kori un pasniegt tā vadītājiem pateicības rakstu par augstajiem sasniegumiem kormūzikā. Koris “Pernigele” 20.janvārī Lielās estrādes Kokaru zālē saņēma Kormūzikas balvu Nominācijā “Pārsteigums kormūzikā”.

Pasniedzot Pateicības rakstu pašvaldības vadītājs sacīja “nav šaubu, ka jums skan labi un vienmēr skan labi, tas tāpēc, ka dziedat no sirds. Arī tā dziesma kuru dzirdēju nākot Tautas namā skanēja lieliski. Novada vārdā paldies, jo ar dziesmu jūs nesat mūsu vārdu pasaulē, esat redzami, dzirdami, atpazīstami. Sirsnīgs Paldies jums, esat uz pareizā ceļa un tā turpiniet, jo jums un mums prieks par to ko darāt!

Īpaši suminājumi kora mākslinieciskajai vadītājai Artai Zundei, diriģentei Katrīnai Žibalai, kormeistarei Samantai Bernātei-Dzenei un kora prezidentam Jurim Jankovskim.

Savukārt Salacgrīvas kultūras centra vadītāja Pārsla Dzērve atcerējās to jūlija dienu, kad Universitātes lielajā aulā 2023. gada Dziesmu un deju svētki koru karos, starp lielajiem un daudzkārt nominētajiem koriem nosauca Limbažu novada Liepupes pagasta tautas nama jaukto kori “Pernigele”. “Jūsu priekšnesums bija emocionāls baudījums un neaprakstāms saviļņojums pēc tā! Paldies par to!”

Viņa izteica katram dziedātājam milzīgu paldies par katru minūti kas pavadīta mēģinājumos, par katru sviedru lāsi, jo tas ir bijis precīzi tieši tur un tam mērķim, lai koris “Pernigele” šobrīd būtu Latvijas koru elitē.

Kora vadītāja Arta Zunde sacīja paldies novada domes priekšsēdētājam par atbalstu un uzsvēra, ka ar pašvaldības gādību, koristu vēlmi braukt, nākt dziedāt un tuvinieku atbalstu ir iespējams turēt godā koru dziedāšanu.

Pat kopbilde top dziedot!