Izglītība
skola

18. maijā svinīgā atmosfērā Puikules muižā sveicām Limbažu novada mācību priekšmetu olimpiāžu uzvarētājus. Pasniedzot diplomus par lielajiem sasniegumiem, godinājām skolēnus un viņu pedagogus. Par svinīgo atmosfēru parūpējās mūziķes Estere Tauriņa un Lūcija Sičevska.

Limbažu novada Izglītības pārvaldes vadītāja Sigita Upmale, uzrunājot klātesošos, uzsvēra, cik zināšanām ir svarīga nozīme mūsu dzīvē:

„Mēs gribam pateikt paldies skolotājiem par milzīgo darbu, kuru darāt ikdienā. Paldies jauniešiem, ka esat atvērti jaunām zināšanām, jaunām tālēm. Mēs priecājamies, ka esat gatavi sadarboties skolā un ārpus tās. Jūs esat gatavi augt un pilnveidoties, un padarīt labāku katru vietējo kopienu un sabiedrību. Zināšanas ir tās, kas virza cilvēku uz priekšu, paceļ jaunos augstumos. Zināšanas ir neizsmeļamas. Tās ir jāapgūst visas dzīves garumā. Tas, kas mums derēja vakar, nederēs rīt. Mums ir jābūt atvērtiem, dzirdīgiem, redzīgiem. No sirds novēlu, lai izdodas piepildīt ikdienas mazos sapņus un sasniegt lielos mērķus, uz kuriem ejat maziem solīšiem. Paldies, ka jūs esat gatavi dot un gatavi ņemt.”

Īpašu sveicienu un pateicību izteica arī Limbažu novada pašvaldības priekšsēdētājs Dagnis Straubergs. Priekšsēdētājs novēlēja jauniešiem turpināt izzināt, tiekties uz priekšu un ar aizrautību sasniegt savus mērķus.

Pateicības vārdi tika veltīti arī skolēnu vecākiem, kuri palīdzējuši, atbalstījuši un iedrošinājuši bērnus panākumu gūšanā.

Ļoti lepojamies ar visiem talantīgajiem skolēniem un viņu skolotājiem.