Seniori Socialais dienests
sveic 103

16.oktobrī Limbažu novada pašvaldības vadītājs Dagnis Straubergs un novada sociālā dienesta vadītāja Ilze Rubene 103.dzimšanas dienā sveica novadnieci Liliju Meinarti.

Pagājušajā gadā Lilijas kundze jubileju svinēja savām mājās Skultes pagasta “Duntes Urdziņās”, bet šogad ilgstošās sociālās aprūpes un rehabilitācijas centrā “Brīze” Salacgrīvā.

Vislielākais prieks Lilijas kundzei bija par dāvātajiem ziediem, kurus viņa stingri turēja savās rokās.

Šī jubilejas reize ir īpaša, jo vēl neviens novadā nav svinējis savu 103.dzimšanas dienu.

Kopā ar jubilāri fotografējās pašvaldības vadītājs Dagnis Straubergs, novada sociālā dienesta vadītāja Ilze Rubene un Ilgstošas sociālās aprūpes un rehabilitācijas centrs "Brīze" vadītāja Alise Maksimova.

Mīļi, mīļi sveicam un vēlam jubilārei veselību!