Sports
raivo maksims

28. februārī Limbažu novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Dagnis Straubergs sveica para vieglatlētu Raivo Maksimu pasniedzot pateicības rakstu. “Grand Prix” sacensībās Dubaijā Raivo Maksims izcīnīja bronzas medaļas lodes grūšanā (13,12m) un šķēpa mešanā (47,03m).

Sacensības Dubaijā norisinājās no 13. līdz 15. februārim. Raivo Maksims saka: “Šī bija viena no iespējām izpildīt kvalifikācijas kritērijus, lai tiktu uz augstāka ranga sacensībām, piemēram, Eiropas vai Pasaules čempionātu, kā arī Olimpiskajām spēlēm. Uzlaboju savus personīgos rezultātus. Nākamais ir Pasaules čempionāts Japānā, kas norisināsies maijā”. Raivo Maksimam šis ir otrais starptautiskais panākums, ņemot vērā, ka ar sportu profesionāli nodarbojas vien divus gadus.

Sveicēju pulkā bija arī Olimpiskā centra “Limbaži” pārstāvji- valdes locekle Baiba Martinsone un sporta darba organizators Dāvis Strazds.

Raivo Maksims saka paldies Limbažu olimpiskajam centram un Limbažu novada pašvaldībai par sniegto atbalstu sagatavošanās procesā. Paldies trenerei Inārai Aperānei par sagatavoto treniņu programmu.