Sveicam simtgadnieci jubilejā!

5.janvārī, simts gadu apritēja Skaidrītei Kupčai, Tūjā. Jubilāri lielajā jubilejā sveica Limbažu novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Dagnis Straubergs, Salacgrīvas apvienības pārvaldes vadītājs Andris Zunde un Liepupes pagasta pakalpojumu sniegšanas centra vadītāja Ilze Ozoliņa.

Dagnis Straubergs, pasniedzot jubilārei ziedus, vēlēja veselību, izturību un možu garu. Savukārt Andris Zunde veltīja Skaidrītes kundzi viņas mīļāko dziesmu “Kam raudi Tu ar daiļā Staburadze….”, Ilzes Ozoliņas rokās grezna torte ar 100 ciparu zīmi.

Dzīvespriecīga, jautra un ar lielisku humora izjūtu ir jubilāre un saņemot ziedus viņa smej “šis nu gan ir liels pārsteigums, bija vērts simts gadus dzīvot un gaidīt tik cienījamus viesus, un vēl mana mīļākā dziesma….”

Skaidrīte Tūjā dzīvo kopš 1962.gada, kad viņa uzsāka strādāt veikalā par pārdevēju, bet viņas vīrs kolhozā “Brīvā kaija” par grāmatvedi. Bērnību viņa pavadījusi Rīgā, atgriežoties no bēgļu gaitām dzīvojusi Olainē un strādājusi pagasta izpildkomitejā par darbvedi – mašīnrakstītāju un sekretāri. Pēc kāzām jaunā ģimene dzīvoja un strādāja Limbažos, bet tad pārcēlās uz dzīvi un darbu Tūjā. Tolaik kolhozs jaunajiem speciālistiem dzīvošanai piešķīra māju, kura vēlāk no kolhoza atpirkta, izremontēta un tajā tagad Skaidrīte dzīvo kopā ar meitu Mārīti.

Mārīte uzteic omītes labo atmiņu, jo jaunākās ziņas viņa uzzina no  mammītes, kura dienā klausās radio, bet vakarā visu pastāsta.

Brīvdienās kopīgos svētkos pulcējās ģimene, lai suminātu jubilāri, kavētos atmiņās, dziedātu un kopīgi pavadītu laiku.

Atvadoties jubilāre teica “nu ko, tagad vien atliek līdz 200 gadiem dzīvot.” Arī mēs vēlam Skaidrītes kundzei veselību, dzīvesprieku un enerģiju.

Fotografējoties kopbildē visi kā viens uzsvēra, ka zem attēla jānorāda kurš ir jubilārs.