Projekti Vide
zivis

Šodien, 27. jūlijā, pateicoties valsts Zivju fonda atbalstam un Limbažu novada pašvaldības līdzfinansējumam, Svētupe tika papildināta ar ne mazāk kā 2500 strauta foreļu mazuļiem svarā no 1,1 līdz 3 gramiem. Zivju mazuļu piegādi skābekļa maisos  nodrošināja zinātniskā institūta “BIOR” zivju audzētava “Kārļi”.

Strauta foreļu resursu papildināšana notika pasākuma „Zivju resursu pavairošana un atražošana publiskajās ūdenstilpēs un ūdenstilpēs, kurās zvejas tiesības pieder valstij, citās ūdenstilpēs, kas ir valsts vai pašvaldību īpašumā, kā arī privātajās upēs, kurās ir atļauta makšķerēšana” ietvaros. Zivju fonda padome Limbažu novada pašvaldības projektu “Zivju resursu pavairošana Svētupē” atbalstīja, piešķirot finansējumu 860,44 EUR apmērā.

Plašāku aprakstu lasiet laikraksta “Auseklis ”  informatīvajā izdevumā “Zini, sargā, copē!”, kurš iznāks piektdien, 29. jūlijā. Informatīvais izdevums arī tiek finansēts no Zivju fonda līdzekļiem.