cesu

Jau pagājušā gada otrajā pusē ekspluatācijā tika nodota cēlā jaunbūve Cēsu ielā 7, Limbažos. Jauno gadu Limbažu novada pašvaldība ir uzsākusi ar aprīkojuma piegādi un uzstādīšanu.

Kopumā projekta Nr. 9.3.1.1/19/I/020 ”Pakalpojumu infrastruktūras attīstība deinstitucionalizācijas plāna īstenošanai Limbažu novadā” ietvaros ēkā tiks izveidotas divas iebūvējamās virtuves zonas, tā tiks aprīkota ar mēbelēm, žalūzijām un tekstilu. Kopumā aprīkotas 14 istabiņas ar mēbelēm, iekārtotas personāla un veļas telpas, ēdam zona un atpūtas stūrīši, kā arī tiks uzstādīts dezinfekcijas stends.

Projekts lēnām tuvojas noslēgumam, jo pakalpojumu infrastruktūras attīstības projekta pēdējā aktivitāte ir centra aprīkošana.

Projekta īstenošanas laiks: 2022.gada jūnijs.

Projekta kopējās izmaksas: 790 123,50 EUR, no kurām ERAF finansējums ir 497 728,19 EUR, valsts atbalsts: 63 033,73 EUR, Limbažu novada pašvaldības finansējums 235 483,30 EUR.

Sagatavoja: Attīstības un projektu koordinatore Aiva Miškovska