Aktualitātes Seniori
Senioru tikšanās

16.decembrī Salacgrīvas kultūras centrā notika Ziemassvētku pasākums, kurā tikās Salacgrīvas puses seniori.

Klātesošos uzrunāja senioru biedrības “Salismunde” vadītāja Valentīna Kalniņa “drīz būs pagājis gads ar pavasara brīnumu, vasaras krāšņumu, rudens bagātību, būs pagājis gads ar rūpēm un prieku, ar draugu un mūsu mīļo atbalstu, ar visu, ko mums šis gads ir devis. Ir liels prieks, ka mēs: Sveiciema, Lāņu, Korģenes, Mērnieku, Ainažu, Kuivižu un Salacgrīvas seniori šodien tik kuplā skaitā tiekamies!”

Savā un senioru biedrības “Salismunde” vārdā viņa visiem vēlēja, lai katrs rīts aust ar gaismu sirdī, ar prieku dvēselē un mieru pasaulē. “Krāsim katru rītu baltus sapņus, labas domas, mīļus vārdus saviem mīļajiem kaimiņiem, draugiem un domu biedriem. Lai mums jauka kopā būšanas diena un  šis vakars lai mūs vieno, lai varam iepazīt viens otru no jauna, lai sirdī būtu miers un gandarījums par to, ka gads ir pavadīts un ar prieku varam gaidīt nākamo gadu, kurš ir tepat, tepat aiz durvīm.”

Apsveikuma vārdus un laba vēlējumus senioriem sacīja Limbažu novada domes priekšsēdētājs Dagnis Straubergs un Salacgrīvas apvienības pārvaldes vadītājs Andris Zunde.

“Ziemassvētkos mēs gaidām kādu brīnumu, arī es, jo ne velti Ziemassvētki ir arī gaidīšanas laiks”, savā uzrunā sacīja pašvaldības vadītājs,  “ir izplānots ko likt galdā, ir saskaitīti krēsli, lai visiem pietiek vietas pie galda un visvairāk es gaidu to brīdi, kad kopā sanāks ģimene, arī mani vecākie dēli, un apsēdīsies pie svētku galda. Es novēlu, lai Ziemassvētkos visiem ir klāti galdi, lai neviena vieta, neviens krēsls, pie svētku galda nepaliek tukšs. Priecīgus Ziemassvētkus un veselību Jaunajā gadā!”

Savukārt Andris Zunde, šajā labo domu un darbu laikā,  vēlēja uzņemt pozitīvo enerģiju, uzlādēt savas baterijas un grūtos brīžos atcerēties Māra Čaklā rakstītos vārdus ”ja tevi nemīl neviens, tev taču ir ko mīlēt, labajā nosprūst naids, kā bulta ozola zīlē. Priecīgus Ziemassvētkus!”

Senioru biedrības “Salismunde” vadītāja Valentīna Kalniņa sacīja sirsnīgu un lielu paldies ilggadējai biedrības vadītājai Aijai Kirhenšteinei, jaunajai biedrības valdei, pašvaldības vadītājam Dagnim Straubergam, Salacgrīvas apvienības pārvaldes vadītājam Andrim Zundem un atbalstītājiem.

Ziemassvētku pasākumā kopā ar Salacgrīvas puses senioriem bija Naukšēnu radošā apvienība “Krelles”,  senioru deju kopa “Saiva”,  folkloras kopa “Cielava”, Katrīna Kariņa un Reinis Maurītis.