Aloja Alojas apvienības pārvalde
alojas vadiba

14. jūlijā Alojā un 21.jūlijā Staicelē notika iedzīvotāju tikšanās ar Alojas apvienības pārvaldes vadītāja amata kandidātu Jāni Strautu.

Iesākumā Limbažu novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Dagnis Straubergs iepazīstināja klātesošos ar pretendentu vērtēšanas procedūru un amata kandidātu. Pašvaldības vadītājs uzsvēra, ka tikšanās ar iedzīvotājiem ir ne tikai noslēdzošā, bet arī svarīgākā pretendenta vērtēšanas kārta. Pēc iepazīstināšanas ar komisijas viedokli viņš deva vārdu Jānim Strautam, kurš šobrīd strādā Limbažu novada pašvaldībā, attīstības un projektu nodaļā un viņa darba vieta ir Alojas apvienības pārvalde.

Iepazīstinot ar sevi, pretendents pastāstīja par savu izglītību, līdzšinējo darba pieredzi un uzsvēra, ka svarīgākais ir strādāt komandā un kopīgi risināt teritorijas attīstības jautājumus.

Alojiešus visvairāk uztrauc vidusskolas 10.klases izveide, pašvaldības nesakārtotie ceļi, pilsētas ielas un cīņa ar latvāņiem. Runājot par Alojas vidusskolu , pašvaldības vadītājs D. Straubergs uzsvēra “šobrīd neviens neslēdz un negatavojas slēgt Alojas vidusskolu. Skolas vadībai ir jādomā un jāstrādā, lai desmitā klase skolā būtu. Skola ir jauka, skaista un Eiropas līmenim atbilstoša, ir lieliska vide, ir jādomā kā to piepildīt.”

Tikšanās noslēgumā Alojā, saskaitot balsošanas zīmes, secinājums – 32 klātesošie atbalsta, pieci atturas un četri ir pret Jāņa Strauta kandidatūru.

Savukārt Staicelē iedzīvotāji vaicāja kāpēc vispār ir vajadzīga Alojas apvienības pārvalde un vai jaunais pārvaldnieks domās arī par Staiceli, staiceliešiem, par pilsētas ielām, trotuāriem, ūdens un kanalizācijas jautājumiem?

Staicelieši tikšanās laikā bija īpaši skarbi un par novada darbiem, plāniem, iecerēm un pirmsvēlēšanu solījumiem bija jāstāsta arī pašvaldības vadītājam Dagnim Straubergam un priekšsēdētāja vietniekam Mārim Beļauniekam.

Pēc emocionālām un skaļām debatēm Staicelē, balsojums par Alojas apvienības pārvaldes vadītāja kandidatūru gandrīz vienbalsīgs 20 par un tikai viens pret! Staiceliešu spriedums ir pavisam vienkāršs “ļausim, lai strādā un parāda sevi. Pēc pārbaudes laika paskatīsimies kā darbi sokas.”

Limbažu novada domes sēdē par Alojas apvienības pārvaldes vadītāju apstiprināja Jāni Strautu. Vēlēsim Jānim veiksmi darbā!