Tikšanās
erens

21.augusta vakarā, Staiceles bibliotēkā, notika tikšanās ar Staiceles pilsētas un pagasta pakalpojumu sniegšanas centra vadītāja amata kandidātu Erlenu Mahtu.

Limbažu novada pašvaldības vadītāja vietnieks Jānis Bakmanis pastāstīja, ka šodien uz sarunu ar iedzīvotājiem ir aicināts konkursa vērtēšanas komisijas izvēlētais kandidāts Erlens Mahts, kurš pašlaik ir Alojas apvienības pārvaldes Nekustamā īpašuma un saimnieciskās darbības vadītājs.

Pirms atbildēt uz iedzīvotāju jautājumiem, Staiceles pilsētas un pagasta vadītāja amata kandidāts, nelielā prezentācijā izklāstīja savu redzējumu par pilsētas un pagasta attīstību, par pirmajiem darāmajiem darbiem un iespējamo sadarbību ar iedzīvotājiem.

Amata kandidāta vīzija par Staiceles pilsētu un pagastu ir sniegt iedzīvotājiem kvalitatīvus pakalpojumus, nodrošinot augstu pilsētas un pagasta iedzīvotāju apmierinātības līmeni, labu sadarbību ar iedzīvotājiem un komandas saliedētību darbinieku vidū. Kā šobrīd svarīgāko viņš minēja Staiceles pirmskolas izglītības iestādes ēkas un telpu sakārtošanu, pilsētas kultūras nama un pašvaldības pārvaldes ēkas energoefektivitātes projekta novadīšana līdz galam.

E.Mahts uzskata, ka ir jāsakārto ūdenssaimniecība Staicelē, Lielās un Dzirnavu ielas, pilsētas estrāde, gājēju tilts pār Salacu, jālabiekārto tirgus laukums un publiskā peldvieta Salacā. Darbu ir daudz un no tiem amata kandidāts nebaidās.

Iedzīvotāji bija sagatavojuši jautājumus amata kandidātam. Labu mājas darbu, apkopojot vairāku iedzīvotāju jautājumus, bija veikusi Inese Baltmane. Viņa ne tikai nolasīja sagatavotos jautājumus, bet tos arī iesniedza Erlenam zināšanai. Viens no vissvarīgākajiem bija jautājums - kā jaunais vadītājs veidos sadarbību ar iedzīvotājiem….

Erlens ir pārliecināts, ka kopīgiem spēkiem, pilnvērtīgi iesaistoties, sekmīgi sadarbojoties, ir iespējams un var veidot pilsētas, pagasta un pašvaldības attīstību un veiksmīgu pārvaldību. Viņš ir atvērts sarunām, sadarbībai un ir gatavs uzklausīt iedzīvotāju ieteikumus, priekšlikumus un pat gaida tos, jo tikai strādājot kopā būs labi rezultāti.

Iepazīstinot ar sevi, Erlens atzīmēja, ka kopš 2022.gada ir Staiceles pamatiedzīvotājs un iepriekš strādājis būvniecībā, IT vairumtirdzniecībā, mežsaimniecībā un kokmateriālu tirdzniecībā. Sevi viņš raksturo kā mērķorientētu, komunikablu, ar augstu atbildības sajūtu un ilgtermiņa darba spējām apveltītu cilvēku. Viņš pastāstīja, ka ģimenē aug divi dēli, kuri apmeklē Staiceles pirmskolas izglītības iestādi un liels atbalsts ikdienā ir dzīvesbiedre Ieva. Lai arī brīvā laika ir maz, Erlena vaļsprieki ir makšķerēšana, medības un ceļošana.

Tikšanās noslēgumā staicelieši improvizētā balsojumā (27 balsis par, trīs pret) izteica atbalstu Erlena Mahta kandidatūrai Staiceles pilsētas un pagasta pakalpojumu sniegšanas centra vadītāja amatam.

Vēlam veiksmi Erlenam darbos, jo kopš 24.augusta viņš ir apstiprināts par Staiceles pilsētas un pagasta pakalpojumu sniegšanas centra vadītāju!