Limbažu novads Pašvaldība
vidr

25. maijā Vidrižu sporta un kultūras centrā notika Vidrižu pakalpojumu sniegšanas centra vadītāja amata kandidātes Lindas Ņeveskas tikšanās ar vietējiem iedzīvotājiem.

Tikšanās sākumā pašvaldības izpilddirektors Artis Ārgalis pastāstīja, kāpēc šim amatam izvēlēta Lindas Ņeveskas kandidatūra, kā arī iepazīstināja kā notika pretendentu vērtēšana. Tā notika trīs kārtās. Pirmajā kārtā vērtēšanas komisija iepazīstas ar kandidāta iesniegtajiem dokumentiem. Otrā kārta ir klātienes intervija ar pretendentu, kuras laikā komisija saņem vai nesaņem atbildes uz iepriekš sagatavotiem jautājumiem, un trešā kārta ir tikšanās ar iedzīvotājiem.

Amata kandidāte Linda Ņeveska līdz šim strādājusi kā klientu apkalpošanas speciāliste Vidrižu pagastā. Linda klātesošajiem pastāstīja par savu darba pieredzi, vīziju par Vidrižu pakalpojumu sniegšanas centra darbību un mērķiem, kurus vēlas sasniegt esot šajā amatā. Linda uzskata, ka viena no prioritātēm darāmo darbu sarakstā ir ūdens atdzelžošanas iekārtas atjaunošana Bīriņos un uzstādīšana Vidrižos. Kandidātes vīzijā ietilpst Vidrižu kapu kapličas atjaunošana, ceļu stāvokļa uzlabošana, muižas parka “atdzīvināšana”, Bīriņu skolas būvprojekta realizācija, Vidrižu stadiona labiekārtošana un atjaunošana un citi svarīgi darbi.

Pēc sarunām un atbildēm uz iedzīvotāju jautājumiem, novada izpilddirektors Artis Ārgalis aicināja iedzīvotājus paust savu viedokli nobalsojot par amata kandidāti Lindu. No nobalsojušajiem 22 bija par, bet 6 pret.

Vēlam Lindai izturību un veiksmi un gaidīsim vērtēšanas komisijas gala lēmumu!