Liepupe Tikšanās
liepupe1

20.septembra vakarā, Liepupes pamatskolā notika Limbažu novada pašvaldības vadības, Salacgrīvas apvienības pārvaldes, Liepupes pagasta pakalpojumu sniegšanas centra speciālistu tikšanās ar Liepupes pagasta iedzīvotājiem.

Par jaunā Limbažu novada teritorijas plānojuma izstrādi informēja SIA “Grupa 93” projektu vadītāja Sarmīte Lesiņa. Salacgrīvas apvienības pārvaldes vadītājs Andris Zunde prezentēja paveiktos darbus un ieceres, savukārt par siltuma nodrošināšanas pakalpojuma organizēšanu Liepupē runāja enerģētiķis Ziedonis Tomsons. Siltumu liepupiešiem šajā apkures sezonā nodrošinās SIA “Seces koks”.

Liepupes pagasta pakalpojumu sniegšanas centra vadītāja Ilze Ozoliņa stāstīja par padarītajiem darbiem: pašvaldības auto ceļu un teritorijas uzturēšanu, piekrastes un kapu apsaimniekošanu, stadiona atjaunošanu pie Liepupes pamatskolas un ceļu seguma atjaunošanu, atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un iepazīstināja ar jauno Liepupes tautas nama vadītāju Ritu Preisu. Pašvaldības policijas darbiniece Ilona Apele atbildēja uz jautājumiem par klaiņojošajiem kaķiem, savukārt juriste Izita Kļaviņa skaidroja jautājumu par Liepupes ābeļdārza iznomāšanu. Savukārt “Salacgrīvas ūdens” vadītājs Kaspars Krūmiņš skaidroja kā uzstādot filtrus un veicot ūdens atdzelžošanu var uzlabot tā kvalitāti. Iedzīvotājus interesē kā tiek plānots Liepupes pagasta budžets? Kādi darbus plānots paveikt vēl šogad un kādi plānoti nākamajā gadā? Kā iedzīvotāji varētu piedalīties budžeta plānošanā un kā var iesniegt savus priekšlikumus 2024.gada budžetam?

Lai skaidrotu šos un vēl citus jautājumus oktobra beigās vai novembra sākumā Liepupē notiks vēl viena iedzīvotāju sanāksme.

Ar iedzīvotājiem Liepupē tikās pašvaldības vadītājs Dagnis Straubergs, pirmais vietnieks Māris Beļaunieks, Salacgrīvas apvienības pārvaldes vadītājs Andris Zunde, Liepupes pagasta pakalpojumu sniegšanas centra vadītāja Ilze Ozoliņa, novada sociālā darba nodaļas vadītāja Guna Paegle, Salacgrīvas vienotā klientu apkalpošanas centra speciālista Ārija Mikša, SIA “Salacgrīvas ūdens” valdes loceklis Kaspars Krūmiņš un citi speciālisti pašvaldības iestāžu un nodaļu speciālisti.