LAUTA Tūrisms
maize

Top informatīvs materiāls "Limbažu novads rada - garšas un amatu prasmes" ar mērķi informēt par vietējiem mājražotājiem, amatu meistariem, uzņēmumiem tiek sagatavots materiāls “Limbažu novads rada. Garšas un amatu prasmes”.

Jaunajā materiālā būs paplašināta un atjaunota līdz šim izdotā brošūra par šādu piedāvājumu Limbažu apkārtnē. Izveidojoties jaunajam novadam, aktuāli izveidot vienotu materiālu. Šī ir lieliska iespēja pavēstīt par savu piedāvājumu gan vietējiem Limbažu novada iedzīvotājiem, gan potenciālajiem viesiem. Par katru objektu tiek ievietots neliels apraksts, kontaktinformācija, fotogrāfija. Brošūra bez maksas tiks izplatīta Limbažu novada tūrisma un uzņēmējdarbības centros, pašvaldības iestādēs, kā arī pie uzņēmējiem.

Ja esi jauns uzņēmējs, kas sācis nodarboties ar mājražošanu un amatniecību, un saskati, ka par piedāvājumu vēlies pavēstīt potenciālajiem klientiem un tūristiem, aicinām līdz 31. maijam sazināties ar sev tuvāko Limbažu novada pašvaldības aģentūras “LAUTA” tūrisma informācijas centra vai uzņēmējdarbības centra konsultantu Alojā, Ainažos, Limbažos, Salacgrīvā vai Staicelē.

Informācija: Ingus Evertovskis

Limbažu novada pašvaldības aģentūras “LAUTA”

tūrisma mārketinga speciālists