Aktualitātes Skulte

18. aprīlī atsākti ceļa “Rūpes – Lauči” pārbūves darbi Skultes pagasta Vārzās. Būvdarbi tika uzsākti pagājušā gada rudenī un ziemas periodā pārtraukti būvniecībai neatbilstošu laikapstākļu dēļ.

Tuvākajās nedēļās plānots veikt grāvju tīrīšanas darbus, apgaismojuma stabu izbūvi un labiekārtošanas darbus. Tiklīdz tiks sasniegta atbilstoša āra gaisa temperatūra, provizoriski maija vidū vai beigās, tiks veikta ceļa virsmas dubultā apstrāde, iegūstot asfaltbetonam līdzīgu segumu. Pārbūves darbus plānots pabeigt maija beigās.

Ceļa projektēšanu un autoruzraudzību veic SIA “RK projekti”, būvdarbus – “LIMBAŽU BŪVNIEKS”, un būvuzraudzību nodrošina SIA “Somniar”.

Projekta “Pašvaldības autoceļa "Rūpes - Lauči" pārbūve” kopējās izmaksas:  358 744,61 EUR, tajā skaitā Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda (EJZF) līdzfinansējums 179 219,30 EUR un Limbažu novada pašvaldības finansējums 179 525,31 EUR.

ansamblis