Limbažu novads Uzņēmējdarbība
adazi

8. decembrī Limbažu novada pašvaldības aģentūra LAUTA kopā ar Limbažu novada uzņēmēju konsultatīvo padomi un domes priekšsēdētāju Dagni Straubergu devās pieredzes apmaiņas braucienā uz Ādažiem.

Pieredzes apmaiņas brauciens tika organizēts, atsaucoties uz biedrības “Ādažu uzņēmēji” uzaicinājumu.

Brauciena laikā bija iespēja apmeklēt Ādažu Poligona Nacionālo bruņoto spēku militāro bāzi un nolikt svecītes pie kritušo karavīru pieminekļa. Ādažu poligona pārstāvji pastāstīja par sadarbības projektiem ar vietējiem uzņēmējiem un pašvaldību.

Ieskatu uzņēmuma radīšanā un darba procesos sniedza un ar līdzšinējo pieredzi dalījās uzņēmumi SIA Rubrig, SIA Felici, A/S Horbaek Baltic un SIA Ārpus.

Ādažu novada pašvaldības domes priekšsēdētāja Karīna Miķelsone pastāstīja par Ādažu novadu, projektiem un uzņēmējdarbības attīstību Ādažu novadā.

Paldies Ādažu novada uzņēmējiem un biedrības priekšsēdētājam Uldim Štēbelim par viesmīlīgo uzņemšanu un dalīšanos pieredzē!