Limbažu novads Zīmols
zimols

Limbažu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļa informē, ka oktobra mēnesī Limbažu novada pašvaldība un tās iestādes uzsākušas novada jaunās vizuālās identitātes ieviešanu pašvaldības prezentācijas un informatīvajos materiālos, mediju vidē, kā arī infrastruktūrā.

Sadarbībā ar Valsts reģionālās attīstības aģentūru ir veikti mājas lapas uzlabošanas un pielāgošanas darbi novada jaunās vizuālās identitātes vajadzībām. Jauns vizuālais noformējums tiks pielāgots arī Limbažu Novada informatīvā izdevuma vākam un Re:TV raidījumam “Limbažu novads rada un dara”. Tiek iegādāti jauni prezentmateriāli ar jauno simboliku, apzināts arī apjomus, cik daudz ir pašvaldības iestādes, automobiļi, plāksnes, stendi, kam nepieciešama vizuālā noformējuma maiņa.

Lai uzlabotu Limbažu novada tēlu atbilstoši mūsdienu tendencēm, nostiprinātu vienotu novada atpazīstamību Limbažu novadā un Latvijas mērogā, aicinām ikvienu pašvaldībā strādājošo iepazīties ar novada jaunā zīmola vadlīnijām, kā arī iekšējā un ārējā komunikācijā ar 2022. gada 3. novembri izmantot publikācijas un prezentācijas materiālos jauno logotipu “Limbažu novads” un simbolu “Ir”.

Ar mērķi atvieglot un uzlabot savstarpējo sadarbību un pāriet uz vienotu, kvalitatīvu un jaunās identitātes raksturojošu informatīvo materiālu izmantošanu, Sabiedrisko attiecību nodaļa ir izstrādājusi komunikāciju materiālu sagataves sociālo tīklu un poligrāfijas vajadzībām:

• Prezentācija (power point)
  • Publicitātes materiāli drukai
  • Publicitātes materiāli digitālai videi

Zīmolu "Limbažu novads" var izmantot, ievērojot zīmola grāmatas vadlīnijas. Komerciālos vai mārketinga nolūkos Limbažu novada logotipu un simbolu ir tiesīgi izmantot arī uzņēmēji, nevalstiskās organizācijas, biedrības un citi interesenti iepriekš to rakstiski saskaņojot ar Limbažu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļu.

Iepazīties ar zīmola vadlīnijām un lejupielādēt nepieciešamos materiālus, iespējams pašvaldības mājaslapā www.limbazunovads.lv sadaļā Aktualitātes/ Novada vizuālā identitāte https://www.limbazunovads.lv/lv/novada-vizuala-identitate .

Neskaidrību gadījumā sazināties ar Sabiedrisko attiecību nodaļu komunikacija@limbazunovads.lv .

Sabiedriskās attiecības

komunikacija [at] limbazunovads.lv