Svētki
Ir valsts svētki

16. novembris

Salacgrīvas kultūras centrs

• 18.00 Filma “Trīs zvaigznes. Zigfrīds”

Viļķenes kultūras nams

• 19.00 Filma “Trīs zvaigznes. Zigfrīds”

17. novembris

Ainažu kultūras nams

• 18.00 Valsts svētku koncerts “Itāļu, vācu un angļu baroka meistardarbi” kopā ar izciliem latviešu mūziķiem – Ieva Saliete (klavesīns), Maija Zandberga (flauta), Sandis Šteinbergs (vijole), Oskars Bokanovs (kontrabass), Jānis Semjonovs (fagots). Koncertā piedalīsies arī Ainažu kultūras nama jauktais koris “Krasts”.

Alojas kultūras nams

• 18.30 svinīgs sarīkojums Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienā “Mums IR sava valsts”. Piedalās jauktais koris “ALE” un saksofonu kvartets “ATOMOS”.
  • 22.00 Svētku balle. Muzicēs grupa Blēži.

Limbažu kultūras nams

• 18.30 Oriģināloperete - filma “Trīs zvaigznes. Zigfrīds”.

Puikules tautas nams

• 19.00 “Savu visskaistāko zemi Dievs ir atdevis mums”. Pagasta iedzīvotāju godināšana. Koncertā dziesmas Latvijai izpildīs Nauris Indzeris (baritons) un Helēna Laukmane (klavieres).

Salacgrīvas kultūras centrs

• 18.00 Valsts svētkiem veltīts sarīkojums, Limbažu novada pašvaldības Domes priekšsēdētāja D. Strauberga  uzruna, Limbažu novada apbalvojumu pasniegšana, TDA “Teiksma’’ koncerts.
  • 21.30 Balle. Spēlē grupa “Tutti–Frutti’”.

Skultes kultūras integrācijas centrā

• 19.00 svinīgs pasākums veltīts Latvijas republikas proklamēšanas gadadienai. Svētku pasākumā piedalās: Skultes kultūras integrācijas centra pašdarbnieku kolektīvi un pasākumu kuplinās Tomiņu ģimenes koncerts. Vakara turpinājumā balle ar grupu “Bitīt, matos.”

Sporta un kultūras centrā “Vidriži”

• 19.00 Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai veltīts koncertuzvedums “Skaista mana tēvu zeme”. Koncertuzvedumā piedalīsies Vidrižu pagasta pašdarbnieki un bērnu un jauniešu deju kolektīvs “Varavīksne”. Pēc koncerta balle kopā ar muzikantu Aivaru Tomiņu.

Umurgas kultūras namā

• 19.00 Latvijas Neatkarības proklamēšanas gada dienas koncerts. Iespēja rezervēt galdiņus. Rezervācija - Umurgas bibliotēkā vai pa t. 26684115
  • 19.30 Dziesminiece Anta Eņģele
  • 20.30 Trešās brigādes Amulets

Vilzēnu tautas namā

• 19.00 Valsts svētku svinīgais pasākums “Par tevi, par mani, par Latviju”. Svētku uzruna, Braslavas pagasta iedzīvotāju godināšana. Koncertā piedalīsies un Latviju dzimšanas dienā sveiks Vilzēnu tautas nama pašdarbības kolektīvi un dvēselisko dziesmu autore un dziedātāja Evelīna Krama. Koncerta noslēgumā svētku torte.

Viļķenes kultūras nams

• 19.00 “Latvijai – 104” koncerts kopā ar brāļiem Auzāniem, Limbažu novada apbalvojumu pasniegšana, balli spēlēs grupa “Zeļļi”. Ieeja bez maksas.

18. novembris

Lādezera pamatskolas zāle

• 14.00 Oriģināloperete - filma “Trīs zvaigznes. Zigfrīds”. Pirms filmas demonstrēšanas – Limbažu novada apbalvojumu pasniegšana cilvēkiem, kurus šim apbalvojumam izvirzījuši Limbažu pagasta iedzīvotāji. Uz svinību norises vietu kursēs pagasta autobuss. Lūgums iepriekš pieteikties pa T: 20281010

Limbažu kultūras nams

• 18.00 Latvijas Republikas proklamēšanas dienas svinīgs pasākums “Ar Latviju sirdī”. Limbažu novada pašvaldības apbalvojumu “Goda novadnieks”, “Gada cilvēks” un “Atzinības raksts” pasniegšanas ceremonija. Koncertā muzicēs latviešu pianists un komponists, starptautisko mūzikas konkursu laureāts Vestards Šimkus.

Pāles kultūras nams

• 15.00 Svētku koncerts veltīts Latvijas dzimšanas dienai. Koncertā piedalīsies Līga Priede un ģitārists Andrejs Grimms, jauktais ansamblis "Vienmēr", bērnu vokālais ansamblis ''Šurumburums".
  • 21.00 Svētku balle kopā ar grupu ''Bitīt`matos".

Pociema kultūras nams

• 19.00 Koncerts "Es atnācu uguntiņu". Muzicēs Jānis ĶIRSIS (klavieres, vokāls), Beāte ZVIEDRE (vokāls), Krišjānis BREMŠS (sitaminstrumenti), Toms POIŠS (bass). Programmā: Z. Liepiņš / J. Lūsēns/ R. Pauls u.c., pasākumu vadīs Latvijas Nacionālā teātra aktrise Anna Klēvere. Pēc koncerta balli spēlēs Trešās brigādes Amulets.

Staiceles kultūras nams

• 16.00 Valsts svētkiem veltīts pasākums “Iededzies par Latviju”. Staiceles pilsētas un pagasta Gada cilvēku apbalvošana.

Limbažos

• no plkst.16:00 Iededz gaismu Latvijai - apkārt Mazezeram! Tiks viedota Latvijas kontūra ar sveču gaismu apkārt Limbažu Mazezeram!

19. novembris

Lauvu tautas nams

• 14.00 Evelīnas Kramas koncerts “Skani, Latvija, skani!”