Projekti, fondu aktualitātes
Vēl tikai līdz 22.oktobrim VAR PIETEIKTIES PIEAUGUŠO MĀCĪBĀM

Tuvojas noslēgumam pieteikšanās mācībām ESF pieaugušo izglītības projekta "Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide" piektajā kārtā.

Limbažos iespējas mācīties piedāvā SIA Mācību un konsultāciju centrs ABC (Limbažu vidusskolā) un SIA BUTS (Limbažu Valsts ģimnāzijā). Ir gan profesionālās pilnveides, gan profesionālās tālākizglītības, gan modulārās profesionālās programmas.

Pašreiz Limbažos lielākā piekrišana ir SIA BUTS piedāvātajām tālākizglītības programmām “Namu pārzinis” (960 stundas) un “Šuvējs” (480 stundas). Vairāk nekā 10 cilvēkus interesē digitālā mārketinga jautājumi, 7 cilvēki līdz šim pieteikušies modulārās profesionālās izglītības programmā “Būvniecības dokumentācijas sagatavošana un plānošana”. Ir interese arī par grāmatvedības un biznesa organizēšanas jautājumiem. Vairākās konsultācijās jautāts par profesionālās pilnveides programmu “Dokumentu un arhīva pārvaldība”, kā arī par mācību un konsultāciju centra ABC piedāvātajām programmām metālapstrādē.

Atgādinu, ka Salacgrīvā tiek piedāvātas programmas “Kokgriešana un kokgriezumu restaurācija” un “Tūrisma produktu izstrāde”. Plašs programmu piedāvājums ir Cēsīs, Valmierā, Rīgā un citviet. Viss apstiprināto mācību programmu saraksts ir pieejams mājaslapā www.macibaspieaugusajiem.lv.

Par neskaidriem jautājumiem lūgums rakstīt e-pastā: vaira.abele@limbazi.lv

Limbažu novada pašvaldības pieaugušo izglītības koordinatore

Vaira Ābele