Projekti, fondu aktualitātes Veselība
Rāķu purvs

4.septembrī kopā ar purvu zinātņu doktori Ilzi Ozolu notika viens no pasākumiem “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Limbažu novadā” projekta ietvaros - šoreiz pārgājiens uz Rāķa purvu.

Pārgājiena dalībnieki dažādos vecumos pulcējās pie Bārdu dzimtas muzeja "Rumbiņi", kur notika iesildīšanās sporta speciālistes Alises Lūkinas vadībā. Pēc tam dalībnieki gāja uz kūdras vilcieniņu pie Rāķa purva, ar kuru brauca līdz kūdras ieguves laukiem. Pārgājiena dalībnieki uzzināja gan par to, kas ir kūdra, un kā tā atšķiras, gan par kūdras ieguves procesu, gan par tās izmantošanas veidiem, kā arī gāja līdz purva laipai, kas ved gar akačiem. Tika rīkotas arī ģimeņu sacensības – augstākā kūdras kluču torņa izveidošana!

Pārgājiena dalībnieki novērtējuši iespēju doties pārgājienā tādā vietā, kur ikdienā tas neesot atļauts – kūdras ieguves laukos.  Kopumā pārgājienā tika veikti apmēram 7km!

Logo

Pasākums ,,Aktivitāšu diena ģimenēm – Veselības pārgājiens” tika organizēts Limbažu novada pašvaldības īstenotā un Eiropas Sociālā fonda finansētā projektā projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Limbažu novadā” Nr.9.2.4.2/16/I/059 ietvaros, sadarbībā ar pašvaldības aģentūru “ALDA” un “LAUTA”.

• Nākamais aktīvais piedāvājums brīvā laika pavadīšanai- plānots 18.septembrī -  Veselības velobrauciens.

Sekojiet līdzi informācijai!