Vakances Limbažu novada pašvaldībā
Vidrižu pamatskola izsludina amata vakanci – Izglītības iestādes psihologs

Limbažu novada pašvaldības Vidrižu pamatskola (Reģ. Nr.90009114631) izsludina amata vakanci – Izglītības iestādes psihologs, (uz nenoteiktu laiku, nepilna slodze – 0, 158, bruto mēnešalga – 118, 50 EUR).

Galvenie amata pienākumi:

1) Piedāvā skolotājiem un vecākiem efektīvākas un veselīgākas metodes, kā risināt bērna mācību un uzvedības problēmas;

2) Konsultē skolēnus par mācību jautājumiem, pašattīstību, savstarpējām attiecībām, konfliktu risināšanu un citām psiholoģiskām tēmām;

3) Sadarbojas ar skolas vadību, pedagogiem, sociālo pedagogu un logopēdu, lai izstrādātu un īstenotu skolēna atbalsta pasākumu plānu.

4) Veicina skolotāju un vecāku savstarpējo sadarbību.

Prasības kandidātiem:

1) Izglītība atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.662 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību” un Ministru kabineta noteikumiem Nr. 301 “Psihologu noteikumi”.

2) Psihologa kvalifikācija, kā arī psihologs iekļauts psihologu reģistrā IKVD sistēmā.

3) Psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra.

Pieteikuma vēstuli, CV, izglītību apliecinošu dokumentu kopijas, lūdzam iesniegt līdz 2020.gada 26. augusta plkst. 16.00, Vidrižu pamatskolā - Skolas ielā 5, Vidrižu pagastā, Limbažu novadā vai nosūtīt pa pastu vai uz e-pastu: vidrizu_ps@limbazi.lv
Tālrunis uzziņām: direktore Ina Sidjukina – 25490183; Vidrižu pamatskola - 64062225

Foto: Ginta Ažuka