Jaunieši Tikšanās
cesis

16. februārī, pieredzes apmaiņas vizītē, Limbažos ieradās Cēsu novada jaunatnes jomas darbinieki. Tikšanās sākumā tika apskatīts Limbažu Bērnu un jauniešu centrs un direktores Ilzes Žūriņas vadībā noritēja ekskursija pa telpām un izklāsts par interešu izglītības piedāvājumu un sadarbības iespējām Limbažu novadā. Turpmākā tikšanās noritēja Limbažu Jauniešu centrā, Rīgas ielā 23.

Tikšanās mērķis bija izzināt jaunatnes darba struktūru, pieeju un risinājumus Limbažu novadā, pēc administratīvi teritoriālās reformas. Limbažu novada jaunatnes lietu speciāliste Madara Skrastiņa, vispirms pastāstīja par aizvadītā gada nozīmīgākajiem projektiem, tad iepazīstināja ar brīvprātīgā darba sistēmu un jauniešu iniciatīvu projektu norisi Limbažu novadā un Limbažu novada jaunatnes darba tradīcijām, un dalījās ar unikālo un labo pieredzi. Jaunatnes darbinieks Renārs Peksis pastāstīja par jauniešu podkāstu studiju Youthcast.

#limbazunovadajaunieši #limbazunovads #izglitibasparvalde

Pieredzes apmaiņas vizīte norisinājās Cēsu novada pašvaldības projekta “Mainīties, lai augtu” (NR. VP2022/5-10) ietvaros, kas tiek īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.-2023. gadam ietvaros.