Aktualitātes Ozolmuiža Vienoti mūzikā

”Kā Tu Proti”

Biedrība „Pasaules latviešu mūzikas centrs “Vienoti mūzikā””  sadarbībā ar Limbažu novada pašvaldību un Ozolmuižas kopienu savu mērķu - Apvienot visus Latvijas robežās un ārpus Latvijas dzīvojošos mūziķus, kultūras darbiniekus, novadpētniekus u.c. interesentus, tādējādi rūpējoties par kultūrvēsturisko vērtību saglabāšanu un to izmantošanu sabiedrības izglītošanai, tautas gara mantas apzināšanai un Latvijas garīgās stājas un noturības pilnveidošanai. Dibināt un uzturēt nošu un citu vērtīgu lietu bibliotēku/krātuvi, veikt materiālu uzskaiti un dažāda veida izpēti, organizēt izpētes rezultātā radušos darbu un secinājumu publicitāti, izdot dažādus materiālus, žurnālus (bukletus, katalogus), kā arī organizēt tematiskas meistarklases, nometnes, koncertus un festivālus, kā arī organizēt ekspedīcijas pa radošo Latviešu vietām, it īpaši trimdas un Diasporas zemēs- īstenošanai organizē vokāli instrumentālo ansambļu un pop-grupu konkursu-festivālu „Kā Tu proti?”

Par konkursa dalībnieku var kļūt jebkurš, šoreiz, neakadēmiskā žanrā mūzicējošs kolektīvs. Ansambļu tapšana, kopīga mūzikas radīšana un skaņu valodas meklēšana ir būtiska un neatņemama profesijas un meistarības izaugsmes sastāvdaļa,kurā uzplaukt personībai, katra mūziķa muzikālajam rokrakstam un kvalitātei! Tikai darot un eksperimentējot var atrast ceļu pie saviem klausītājiem un iegūt viņu cieņu un mīlestību.
Esiet  atvērti jauniem izaicinājumiem un kopā ar mums-vienoti mūzikā!

Biedrības “Vienoti mūzikā” valdes loceklis
Andris Ābelīte