OCLimbaži Sports Volejbols
volejbols ocl

Sestdien, 9.aprīlī Limbažu vidusskolas sporta zālē pulcējās Olimpiskā centra “Limbaži” volejbola čempionāta četras labākās komandas, lai noskaidrotu turnīra uzvarētājus.

OC “Limbaži” čempionātā volejbolā 2021./2022. gada sezonā piedalījās piecas komandas. Pa četrām no Limbažu novada (Pāle, Viļķene, Sikspārņi (Limbaži), Aloja) un viena komanda no Valmieras novada – Mazsalaca/ Ramata. Vienības savā starpā izspēlēja turnīru katra ar katru tiekoties divas reizes.

Pēc regulārās sezonas pārliecinoši pirmo vietu ar nevienu zaudējumu izcīnīja Pāles vienība, aiz sevis atstājot Mazsalacu, Viļķeni un Sikspārņus. Piektajā vietā ierindojās Alojas komanda, kurai sezona ar to arī noslēdzās. Pārējās četras komandas turpināju čempionātu izslēgšanas spēlēs.

Pusfināla sērijā līdz divām uzvarām ar 2:0 Pāles komanda pārspēja Sikspārņus, bet Viļķene ar 2:1 uzvarēja Mazsalacas volejbolistus. Noskaidrojās, ka par pirmo vietu čempionātā cīnīsies Pāle pret Viļķeni, bet bronzas medaļas izcīnīs Mazsalaca/Ramata un Sikspārņu spēles uzvarētājs.

Finālu diena iesākās ar maču par trešo vietu. Pie pilnām Limbažu vidusskolas tribīnēm uzvaru piecu setu cīņā izcīnīja Mazsalaca/Ramata. Jāatzīmē, ka vēl piektajā setā mazsalacieši atradās iedzinējos ar piecu punktu deficītu, tomēr tieši viņi turnīru noslēdza ar bronzas medaļām kaklā.

Mačs par pirmo vietu nebija mazāk interesants. Tajā tikās principiālie pretinieki Pāle -Viļķene. Spēles sākums labāk padevās Pāles volejbolistiem, kas spēja uzvarēt pirmos divus setus. Trešajā setā Viļķene mainīja spēles gaitu sev par labu, panākot setos 2:1, pēc tam uzvarot arī ceturtajā setā. Skatītājus priecēja vēl viena piecu setu cīņa. Abas komandas laukumā cīnījās par katru punktu, tomēr mača izskaņā veiksmīgāki bija Viļķenes volejbolisti, kas piekto setu uzvarēja ar 19:17. Viļķene volejbola čempionāta titulu izcīnīja pēc daudzu gadu pārtraukuma.