Konkurss Izglītība
safe

Limbažu novada Izglītības pārvalde aicina skolēnus piedalīties Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) izsludinātajā zīmējumu konkursā skolēniem “Mana drošā pasaule”.

Konkurss organizēts, lai veicinātu izglītojamo izpratni par personīgās drošības jautājumiem un dotu iespēju radoši izpausties, veidojot radošos darbus par drošības tēmu.

Konkursā var piedalīties ikviens 1.–6. klases skolēns. Darbi tiks vērtēti divās kategorijās – 1.-3. klašu un 4.-6. klašu grupās.

Katrs konkursa dalībnieks var iesniegt vienu darbu.

Darbus dalībai konkursā var iesniegt līdz š.g. 10. novembrim.

Konkursam paredzētos darbus jānosūta Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijai uz adresi Ventspils iela 53, Rīga, LV-1002, vai nosūtot elektroniski uz e-pastu pasts@bti.gov.lv  ar norādi “Konkursam “Mana drošā pasaule””. Nosūtot darbu, jānorāda: iesniedzēja vārds, uzvārds, kontaktinformācija, izglītības iestāde un klase. Labākos darbus izvēlēsies vērtēšanas komisija, to autorus apbalvos decembrī.

Ar konkursa nolikumu var iepazīties, lejuplādējot pielikumu.

Izglītības pārvalde

izglitibas.parvalde [at] limbazunovads.lv