Projekti Projektu jaunumi Vide
piekabe

Limbažu novada pašvaldība 13.01.2022. ir saņēmusi Zivju fonda padomes 5.10.2022. sēdes lēmumu par iesniegtajiem projektiem (padomes sēdes protokols Nr. 4.1-28e/10/2022) attiecībā uz Zivju fonda pasākumu “Zivju resursu pavairošana un atražošana publiskajās ūdenstilpēs un ūdenstilpēs, kurās zvejas tiesības pieder valstij, citās ūdenstilpēs, kas ir valsts vai pašvaldību īpašumā, kā arī privātajās upēs, kurās ir atļauta makšķerēšana” 2022. gada otrajā kārtā iesniegtajiem projektiem.

Iesniegtajam pašvaldības projektam “Zivju resursu aizsardzības nodrošināšana Limbažu novadā” piešķirts Zivju fonda finansējums 4700 EUR apmērā. Projekta ietvaros zivju resursu aizsardzības nodrošināšanai tiks iegādāta vieglās automašīnas piekabe un termokamera. Projekta līdzfinansējuma summa 64,94 EUR tiks nodrošināta no pašvaldības aģentūras “ALDA” budžeta.