Ainaži Izglītība
zz1

Šogad jau 17.reizi norisinājās Eiropā lielākās jauniešu prāta un sporta spēles “Zelta Zivtiņa Čempionāts” ar finālu 2023.gada 19.maijā Bauskās, Bauskas pilskalnā.

Lai tiktu līdz finālam bija labi jāizpilda uzdotie mājasdarbi un pusfināla uzdevumi: jāpaveic labais darbs, jāizveido video par uzvedību internetā, jāatbild uz jautājumiem, lai iegūtu bonus punktus, un jāizveido klases karogs. Pusfinālā pildījām vairāk grūtus uzdevumus gan kopā, gan individuāli. Tas, patiešām, bija klases saliedēšanas laiks! 27.aprīlī saņemam ziņu, ka tikām finālā. Finālā klātienē piedalījāsap 8000 skolēnu no visas Latvijas, lai dažādos pārbaudījumos stiprinātu mūsdienās tik ļoti nepieciešamās soft skills jeb personīgas prasmes. 

Veiksmīgi aizritējusi Čempionāta 2023 Fināla pirmā diena, kurā sacentās 6.-7. klašu grupa. Tā bija piedzīvojumiem, pozitīvām emocijām, izaicinājumiem, jaunām zināšanām un draugiem bagāta diena! 19. maijā, Čempionāts bija ļoti labi pārdomāts, no 10.00 līdz 17.00 skolēniem bija pilna diena aktivitāšu: klinšu kāpšana, stafetes, ūdens atrakcijas. Konkurence bija ļoti sīva, jo sacensībās piedalījās 140 klases. Skolēnus sagaidīja lācis, zemessargi, ugunsdzēsēji “Elektrum” speciālisti. Garlaikoties nebija laika. Piepildīti ar emocijām, jauniem iespaidiem un pieredzi, devāmies mājās ar domu startēt arī nākamgad.

7.klases audzinātāja Ineta Lielkalne