Datums 11. jūnijs, 2024
Laiks19.30–21.30
Vieta Limbaži

Apgūsti elpošanas tehnikas sirdsmieram “Elpa ir Miers” Limbažos

Nodarbību laiks – 11. un 13.jūnijs, no pulksten 19.30 (katras nodarbības ilgums +/- 1.5-2h)

Vieta – Limbažu kultūras nams, 3.stāva zāle

Maksa par 2 nodarbībām – 25 eiro

Ikdienas straujais temps un pienākumu gūzma lielākajā daļā no mums rada paaugstinātu satraukuma un aizkaitinājuma līmeni. Ja šādā iekšējā spriedzē dzīvojam ilgāku laiku, tā var rezultēties depresīvās sajūtās, izdegšanā darbā, dzīves apātijā, kā arī var rasties veselības problēmas.

Ikdienas stresam mums ir jāliek pretī veselīgs un iedarbīgs veids, kā kontrolēt savu prātu un emocijas. Elpošanas tehnikas ir zināmas gadsimtiem ilgi un nu jau arī mediķi un zinātnieki atzīst tās par vieniem no efektīvākajiem dabīgajiem veidiem, kā cīnīties ar stresu.

“Elpa ir Miers” ir 2 nodarbību cikls, kurās iemācāmies ikdienā pielietot elpošanas tehnikas sirdsmieram, loģikai un emocionālai stabilitātei.

“Elpa ir Miers” būs praktiskas nodarbības, kurās apgūsim:

  • 7 veselīgas elpošanas principus
  • Atjaunošanās elpošanas tehnikas rītam un vakara cēlienam
  • Elpošanas vingrinājumus dienas vidum – kā atgriezties mierā un kontrolēt emociju intensitāti
  • Knifus jeb 1-minūtes-prakses, kas neļaus stresam ieskrieties
  • Un citas mieru, pārliecību un stresa noturību veicinošas prakses.

!!! Pievienojies nodarbībām un ieliec savā kabatā efektīvus elpošanas vingrinājumus jeb stresa mazināšanas tehniku komplektu, kā atgūt kontroli pār prātu un emocijām dažādās dzīves situācijās.

Praktiska informācija:

  • Nodarbību laiks – 11. un 13.jūnijs, no pulksten 19.30 (katras nodarbības ilgums +/- 1.5-2h)
  • Vieta – Limbažu kultūras nams, 3.stāva zāle
  • Maksa par 2 nodarbībām – 25 eiro

(iespējams veikt apmaksu ar pārskaitījumu pirms nodarbības vai skaidrā naudā nodarbības laikā)

Nodarbības vada Toms Ābele – elpošanas, meditācijas un citu dzīves pārveides prakšu pasniedzējs. Toms pie šīm praksēm nonāca pirms vairāk kā 10 gadiem, kad piedzīvoja izdegšanu darbā un privātajā dzīvē. Kopš tā laika Toms ir elpošanas un meditācijas praktiķis un aizstāvis. Toms ir apguvis meditācijas un elpošanas – pranayama – pasniedzēja arodu Arhanta yoga international, kā arī Mindfulnes-based stress reduction (Jon Kabat Zinn) pasniedzēju kursos.

Toms pasniedz klātienes un neklātienes nodarbības privātpersonām un uzņēmumiem, kā arī ir izveidojis īpašu 8 nedēļu “Dzīves pārveides kursu”, kurā apkopots plašs spektrs ikdienā ērti pielietojamu un efektīvu dzīves pārmaiņu prakšu.

“Elpošana ir process, kurā ieklausās ikviens mūsu ķermeņa vadības bloks – centrālā nervu sistēma, smadzenes, endokrīnā sistēma. Caur elpas kontroli un vingrinājumiem varam ietekmēt ķermeņa bio-ķīmiskos procesus, regulēt emocijas, garastāvokli, prāta darbību un panākt, ka pieņemam aizvien loģiskākus lēmumus,” stāsta nodarbību vadītājs un www.sasniedz.lv izveidotājs Toms Ābele.

Vairāk informācijas par nodarbībām: Tel nr saziņai – 28351118 (Toms) vai toms@sasniedz.lv