Cena
Bezmaksas
Izpildes termiņš darba dienās
-
Uzzināt vairāk
Saņēmējs
Fiziska persona
Saņemšanas ierobežojumi
-

Personas, kurām nepieciešams saņemt izziņas civilstāvokļa aktu reģistriem var tās saņemt jebkurā dzimtsarakstu nodaļā, iesniedzot iesniegumu un uzrādot personas apliecinošu dokumentu (pilnvarotā persona- pilnvaru), par jebkurā dzimtsarakstu nodaļā reģistrētu civilstāvokļa aktu.

Procesa apraksts

 1. Pakalpojuma pieprasīšana
  Klātiene - izziņu par civilstāvokļa aktu ierakstiem reģistrā var saņemt Limbažu novada dzimtsarakstu nodaļā, iesniedzot iesniegumu un uzrādot personas apliecinošu dokumentu (pilnvarotās personas - pilnvaru).

  Elektroniski - autentificējoties Latvijas valsts portālā www.latvija.lv, ir iespēja elektroniski pieprasīt izziņu un saņemt to izvēlētā (jebkurā) dzimtsarakstu nodaļā.

 2. Konta Nr. nodevas vai maksas par pakalpojumu ieskaitīšanai
  Klātiene - pieprasītājs, uzrādot personas apliecinošu dokumentu un dokumentu par pašvaldības nodevas samaksu, saņem izziņu. Pilnvarotā persona uzrāda pilnvaru.
  Ar pakalpojuma saņemšanu saistītie maksājumi:
  1. Par visa veida civilstāvokļa aktu (dzimšanas, laulības, miršanas u.c.) meklēšanu arhīvā, izziņu sagatavošanu un izsniegšanu – 5.00 EUR.
  2. Par visa veida civilstāvokļa ziņu sagatavošanu un izsniegšanu, kas saistīta ar pilsoņu dzimtas koku izzināšanu – 6.00 EUR.
  3. Daudzvalodu standarta veidlapas sagatavošana un izniegšana - 9.00 EUR.

  Nodevu var samaksāt Limbažu novada pašvaldības kasē vai Dzimtsarakstu nodaļā.

 3. Pakalpojuma saņemšana
  Klātiene - pieprasītājs, uzrādot personas apliecinošu dokumentu un dokumentu par pašvaldības nodevas samaksu, saņem izziņu. Pilnvarotā persona uzrāda pilnvaru.