Bezmaksas
Uzzināt vairāk
Saņemšanas ierobežojumi
-

Pamatojoties uz Teritorijas attīstības plānošanas likuma 1.panta 9.punktu, lokālplānojums ir vietējās pašvaldības ilgtermiņa teritorijas attīstības plānošanas dokuments, kuru izstrādā novada pilsētai vai tās daļai kāda plānošanas uzdevuma risināšanai vai teritorijas plānojuma detalizēšanai vai grozīšanai.
Lēmuma sagatavošana par lokālplānojuma izstrādes uzsākšanu (atteikuma sagatavošana), darba uzdevuma lokālplānojuma izstrādei sagatavošana, pakalpojuma līguma lokālplānojuma administrēšanai sagatavošana.

Procesa apraksts

1. Pakalpojuma pieprasīšana
    Lai ierosinātu lokālplānojuma izstrādi un saņemtu darba uzdevumu lokālplānojuma izstrādei, lokālplānojuma izstrādes ierosinātājs – fiziska vai juridiska persona iesniedz iesniegumu, norādot teritoriju, kurai nepieciešams izstrādāt lokālplānojumu.
    Uzrādāmie, iesniedzamie dokumenti:
    • Iesniegums;
    • attīstības priekšlikuma apraksts, tai skaitā būvniecības ieceres apraksts, ja nepieciešams;
    • īpašumtiesību apliecinošo dokumentu kopijas, kā arī, ja ierosinātājs nav tās teritorijas īpašnieks, notariāli apliecinātu pilnvaru no lokālplānojumā iekļaujamo nekustamo īpašumu īpašniekiem. Notariāli apliecinātu pilnvaru nepievieno, ja lokālplānojuma ierosinātājs ir valsts vai pašvaldības iestāde;
    • u.c. dokumenti, kas būtu vērā ņemami Darba uzdevuma sagatavošanai.

2. Pakalpojuma saņemšana
    Limbažu novada pašvaldība uz ierosinātaja iesnieguma pamata sagatavo lēmumu par lokālplānojuma izstrādes uzsākšanu, darba uzdevumu lokālplānojuma izstrādei, pakalpojuma līgumu lokālplānojuma administrēšanai.
    Darba uzdevums lokālplānojuma izstrādei tiek sagatavots atbilstoši Ministru kabineta 14.10.2014. noteikumi Nr.628 " Noteikumi par pašvaldību teritorijas attīstības plānošanas dokumentiem" un Limbažu novada teritorijas plānojumā noteiktajam. Darba uzdevuma derīguma termiņš divi gadi.

Pakalpojuma saņemšana:

Klātiene – Klientu apkalpošanas centrā, Rīgas ielā 16, Limbažos.
    Korespondence – Limbažu novada pašvaldība nosūta dokumentu uz norādīto pasta adresi.
    Elektroniski - www.latvija.lv vai dokumentu nosūta uz norādīto elektroniskā pasta adresi. Nosūtītais dokuments sagatavots atbilstoši normatīvajiem aktiem par elektronisko dokumentu noformēšanu un parakstīts ar drošu elektronisko parakstu un satur drošu laika zīmogu. Lai to apskatītu, ir nepieciešams dators ar interneta pieslēgumu un programma, ar kuru var atvērt elektroniski parakstītus dokumentus.

Uzziņas par pakalpojumu

Nekustamā īpašuma un teritorijas plānojuma nodaļa

nitp.nodala [at] limbazunovads.lv
Limbažos, Rīgas ielā 16