Bezmaksas
Privāto tiesību juridiska persona
Saņemšanas ierobežojumi
-

Arhīva izziņu, dokumentu kopiju, norakstu, izrakstu sagatavošana un izsniegšana.

Procesa apraksts

1. Pakalpojuma pieprasīšana
    Lai pieprasītu dokumentu kopijas, izrakstus nepieciešams iesniegt iesniegumu, kurā būtu vēlams norādīt:
    - kādu dokumentu persona pieprasa;
    - saņemtās informācijas izmantošanas mērķis.

2. Pakalpojuma saņemšana
    Lai saņemtu pakalpojumu jāveic apmaksa par pakalpojumu. Par pakalpojuma izcenojumiem var iepazīties Limbažu novada pašvaldības saistošajos noteikumos Nr. 14 "Saistošie noteikumi par Limbažu novada pašvaldības nodevām".

Pēc nodevas samaksas veikšanas un maksājuma fakta apliecināšanas persona dokumentus var saņemt atbilstoši norādītajam saņemšanas veidam.

Ja dokuments satur ierobežotas pieejamības informāciju, tad, saņemot klātienē Limbažu novada pašvaldībā, pieprasītājam jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.