Saskaņā ar Limbažu novada domes 2023.gada 23.marta lēmumu Nr.205. “Par lokālplānojuma izstrādes uzsākšanu teritorijas plānojuma grozījumiem nekustamajā īpašumā Transporta iela 11, Salacgrīva, Limbažu novads” (protokols Nr.4.47.), uzsākta lokālplānojuma izstrāde nekustamajam īpašumam Transporta ielā 11, Salacgrīvā, Limbažu novadā, kadastra numurs 66150090015.

Lokālplānojuma izstrādes mērķis ir Salacgrīvas pilsētas un pagasta teritorijas plānojumā noteikto finkcionālo zonējumu: ielu un ceļu teritorija, kas ietver auto apstāšanās vietu - esošu auto stāvlaukumi (P), labiekārtotas un apstādījumu teritorija (ZA) un ūdeņu teritorija (Ū) maiņu uz “Tehniskās apbūves teritoriju” (TA) un “Ūdeņu teritoriju” (Ū) (Kickiņurgas upei)..

Lokālplānojuma izstrādes ierosinātājs ir juridiska persona.

Lokālplānojuma izstrādes vadītājs – Limbažu novada pašvaldības Nekustamā īpašuma un teritoriālā plānojuma nodaļas Telpiskās attīstības plānotāja Ilona Zeltiņa, mob.26662248.

Papildus informācija pieejama pašvaldības tīmekļa vietnē www.limbazunovads.lv un Latvijas ģeotelpiskās informācijas portāla www.geolatvija.lv sadaļā “Teritorijas attīstības plānošanahttps://geolatvija.lv/geo/tapis#document_26983 .