Statuss:
Noslēdzies

Finansējuma piešķiršanas mērķis ir sekmēt aktivitāšu pieejamību novada amatiermākslas kolektīviem, veicināt kolektīvu aktivitāti un radošumu, atbalstot uz rezultātu vērstas amatiermākslas aktivitātes, popularizējot Limbažu novada tēlu.

Limbažu novada pašvaldības finansiālo atbalstu līdz 700 EUR var saņemt Limbažu novada pieaugušo un bērnu amatiermākslas kolektīvi:

• kori, vokālie ansambļi,
  • pūtēju orķestri, instrumentālie ansambļi,
  • deju kolektīvi,
  • amatierteātri, studijas,
  • folkloras vai tautas mūzikas instrumentu kolektīvi,
  • tautas lietišķās mākslas kolektīvi.

Iesniegums finansiālā atbalsta saņemšanai jāiesniedz Limbažu novada pašvaldības klientu apkalpošanas centrā (Rīgas ielā 16, Limbažos, 1.stāvā) līdz 2019. gada 30. aprīlim.

Kopējais konkursam apstiprinātais finansējums ir 6000 EUR.

Konsultācijas par projekta pieteikumu sagatavošanu un iesniegšanu sniedz Limbažu novada pašvaldības Izglītības un kultūras nodaļas Kultūras darba speciāliste Mārīte Saulīte, mob. tel. +371 26417161, e-pasts: marite.saulite@limbazi.lv.