Statuss:
Noslēdzies

Finansējuma piešķiršanas mērķis ir sekmēt Limbažu novadam nozīmīgus kultūras projektus, kas veicina kultūras mantojuma pieejamību plašam novada iedzīvotāju lokam, un atbalstīt jaunrades un pētniecības projektus, veicinot uz rezultātu vērstas kolektīvas vai individuālas kultūras aktivitātes, iezīmējot Limbažu novada savdabību.

Limbažu novada pašvaldības finansējumu līdz 700 EUR var saņemt biedrības, nodibinājumi un fiziskas personas, kuru iesniegtie projekti atbilst finansējuma piešķiršanas mērķim un ja projektos ir kāda no šādām aktivitātēm:

• radošās darbnīcas;
  • kultūrizglītojošas programmas un lekcijas;
  • literārie pasākumi;
  • kultūrvēsturisku izdevumu un grāmatu izdošana;
  • izstādes, plenēri;
  • pasākumi latvisko tradīciju popularizēšanai un nostiprināšanai.

! Vēršam uzmanību, ka ņemot vērā situāciju ar COVID-19 izplatību Latvijā, šajā gadā tiks atbalstītas tās projektu aktivitātes, kuras var īstenot ievērojot valstī noteiktās epidemioloģiskās drošības prasības.

Iesniegums finansiālā atbalsta saņemšanai jāiesniedz Limbažu novada pašvaldības klientu apkalpošanas centrā (Rīgas ielā 16, Limbažos, 1.stāvā), papildus konkursa pieteikumu iesūtot arī elektroniskā formā uz e-pasta adresi: dome@limbazi.lv līdz 2021. gada 31. martam.

Konsultācijas par projekta pieteikumu sagatavošanu un iesniegšanu sniedz Limbažu novada pašvaldības Izglītības un kultūras nodaļas Kultūras darba speciāliste Mārīte Saulīte, mob. tel. +371 26417161, e-pasts: marite.saulite@limbazi.lv

Kopējais konkursam apstiprinātais finansējums 2021. gadā ir 5600 EUR.