Statuss:
Noslēdzies
LOGO

Projekta nosaukums: "Limbažu novada ģimnāzijas mācību vides uzlabošana", Nr. 8.1.2.0/17/I/018

Projekta mēŗkis: Limbažu novada ģimnāzijas infrastruktūras attīstība, lai sekmētu plānoto kompetenču pieejā balstītā vispārējās izglītības satura pakāpenisku ieviešanu.

Projekta aktivitātes:

• Erganomiskas mācību vides izveide;
  • Informācijas un komunikāciju tehnoloģiju risinājumu ieviešana un aprīkojuma iegāde;
  • Jaunu matemātikas kabinetu ierīkošana;
  • Izglītības iestādes sporta infrastruktūras būvniecība (ēkas atjaunošana);
  • Izglītības iestādes dienesta viesnīcas ēkas atjaunošana.

Projekta īstenošanas laiks: 2018. gada 1. ceturksnis - 2023. gada 4. ceturksnis.

Kopējais plānotais finansējums: 3078246,95 EUR, tajā skaitā: ERAF - 1358605,83 EUR, valsts - 102589,66 EUR. Pašvaldības finansējums 1617051,46 EUR.

Projekts tiek īstenots darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.1.2.specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot vispārējās izglītības iestāžu mācību vidi” projekta “Limbažu novada ģimnāzijas mācību vides uzlabošana” ietvaros.

PROJEKTA AKTUALITĀTES

Projekts
halle
Limbažu sporta hallē norisinās atjaunošanas būvdarbi