kopa

Ar mērķi atvieglot un uzlabot savstarpējo sadarbību ar pašvaldības iestādēm un organizācijām, Limbažu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļa ir izstrādājusi rekomendācijas, ko aicinām ņemt vērā, iesūtot informāciju publicēšanai pašvaldības mājaslapā un avīzei “Limbažu novada ziņas”.

Rekomendācijas ir izstrādātas, ņemot vērā mājaslapas administrēšanas tehniskās prasības, kā arī savlaicīgas un kvalitatīvas informācijas nodošanas praksi. Afišu veidošanā, ja nav piesaistīts mākslinieks, rekomendējam izmantot bezmaksas pieejamo tiešsaistes rīku Canva, kurā ir pieejamas attēlu, tekstu sagataves dažādiem reklāmas materiāliem www.canva.com.

Pašvaldības mājaslapā ir pieejams Limbažu novada jaunās vizuālās identitātes logotips, simbols, burtveidoli, kā arī plakātu sagataves sociālajiem tīkliem un poligrāfijai, kas izstrādātas, ņemot vērā Limbažu novada jaunā zīmola vadlīnijas: www.limbazunovads.lv/lv/novada-vizuala-identitate

Iesūtāmās informācijas noformēšana

• Avīzei Limbažu novada ziņas

1. Publikācijas tekstu un virsrakstu iesūtīt word failā
  2. Publikācijai vēlamās fotogrāfijas pievienot atsevišķi pielikumā labā izšķirtspējā.
  3. Informāciju un citus publikācijas materiālus sūtīt uz epastu: komunikacija@limbazunovads.lv
  4. E-pasta tematā norādīt publikācijas vietu: “Limbažu novada ziņas” vai LNZ
  5. Informāciju publikācijai avīzē iesūtīt līdz tekošā mēneša 17. datumam
  • Mājaslapas sadaļai Aktualitāte